Prezydent ujawnił, że PiS totalnie rozbroił polską armię

Opublikowano: 18.01.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 7208

„Daliśmy więcej, niż mogliśmy sobie na to pozwolić” – pochwalił się prezydent Andrzej Duda w Davos, ujawniając tajemnicę wojskową, że polska armia została rozbrojona przez PiS. Po co mają to ustalać rosyjscy agenci?

Trzeba przyznać, że jest jeden z nielicznych dobrych aspektów spędów globalistów knujących jak się pozbyć zbędnych ludzi. W trakcie spotkań można wysłuchać szczerych wypowiedzi pacynek globalistów spowodowanych stresem i chęcią przypodobania się. Prezydent Andrzej Duda przyznał w Davos, że świadomie rozbroił Wojsko Polskie ze sprzętu, który był w użyciu, mimo że na horyzoncie jawi się ryzyko wojny z Rosją. Duda przyznał, że uczynił Polskę słabszą, a współuczestnicy panelu głośno śmiali się z niego, a on śmiał się z nimi, zapewne nie zdając sobie sprawy, że to publiczne przyznanie się do działania wbrew obronności Polski w obliczu rzekomo realnego zagrożenia.

Prezydent Andrzej Duda w Davos łamanym angielskim potwierdził to, co wiedziano od dawna nieoficjalnie. Wcale nie oddaliśmy polskich czołgów z rezerw, tylko rozbroiliśmy własną armię, wysyłając na Ukrainę wozy bojowe z jednostek wojskowych. Duda publicznie pochwalił się zatem czymś, za co chyba powinien stanąć przed Trybunałem Stanu.

Wymienia nawet rodzaje broni, których Polska z tego powodu praktycznie już nie ma. Rozmówcy Dudy śmiali się z tego, jak Andrzej Duda opowiadał, że Polacy oddali wszystko Ukraińcom, a on zaczął im przytakiwać i też się zabawił, dodając, że oddaliśmy Ukrainie też wszystkie nasze ręczne zestawy przeciwlotnicze, jakie mieliśmy, w tym typu Stinger i Piorun.

W sumie, po co mają to ustalać rosyjscy agenci, skoro prezydent Duda może sam publicznie ogłosić takie informacje? I pomyśleć, że kiedyś śmialiśmy się z prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Tłumacz, który dokonywał przekładu z łamanego angielskiego Dudy na polski, zdał sobie sprawę, co opowiada, i złagodził przekaz do Polaków, bo zrozumiał, że Duda się wysypał, mówiąc, że pomogliśmy „more than we afford” – tłumacząc to na „bardzo wiele”, choć oznacza to „daliśmy więcej, niż mogliśmy sobie na to pozwolić”. Radosny Duda obwieścił, że rozbrojenie Wojska Polskiego jeszcze się nie zakończyło i dodał, że ma nadzieje, że Niemcy wyrażą zgodę na oddanie Ukraińcom resztek polskich czołgów w tym nowoczesne Leopardy 2, które potem pójdą na przemiał na front tak jak polskie armatohaubice Krab.

W tym samym czasie, kiedy w Davos wysypał się Andrzej Duda, do Berlina poleciał premier Mateusz Morawiecki, który zamiast zabiegać o reparacje dla Polski za II wojnę światową, albo żądać odblokowania pieniędzy z KPO, zaczął błagać Niemców o zgodę na oddanie Ukraińcom wspomnianych polskich czołgów Leopard 2. Niemcy jako producent zastrzegli sobie taką akceptację i gdyby nie to, zapewne już byśmy tych czołgów nie mieli.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. MistrzSwojejIstoty 18.01.2023 08:23

  Nie Niemcy sobie zastrzegli tylko Polskie załogi czołgów nie chcą jechać.

 2. JedynaDroga 18.01.2023 09:43

  Wypier … pseudo -elity . Polacy kiedy w końcu w waszych głowach pojawi się myśl o buncie ?
  Co jeszcze musi się stać, żeby neurony w ociężałych łbach zaczęły się synchronizować ?

  Oddaliście myślenie za opinie księży, ekspertów, polityków. Wasze mózgowia pracują za darmo, wystarczy je odpowiednio ustawić.

  Czy ludzie dostrzegają swoje pracujące umysły i zadają sobie pytania dlaczego ich myśli przybierają taka a nie inną formę ?

  Prawo do obrony jest odwiecznym obowiązkiem zdrowo myślącego człowieka, jeżeli guz nowotworowy nie poddaje się leczeniu , należy go mechanicznie usunąć .

  Musimy zacząć bombardować informacjami , służby specjalne, wojskowych , resztę formacji siłowych, ludzi zajmujących eksponowane stanowiska publiczne, autorytety .

 3. Stanlley 18.01.2023 10:51

  @MistrzSwojejIstoty a co? Leopardy chcą wysłać z polskimi załogami w gratisie? PRzecież oczywiste jest że jak tylko się pojawią na froncie to Rosjanie urządzą sobie polowanie i pojawi się wiele nagrań płonących niemieckich czołgów – możliwe że z wyeksponowanymi znakami wermachtu (biały krzyż, kontury) i… niemiecki przemysł zbrojeniowy będzie skończony. Za to na UA niegdy nie pojadą Ambramsy – póki co USA próbuje opychać te klamoty nieprodukowane od 2009. Sami wypasażają armię w nowe lżejsze czołgi – jak się wszystkich pozbęda – to może…

 4. replikant3d 18.01.2023 17:42

  ,,JedynaDroga,, Poczytaj sobie o psychotronice. To zrozumiesz czemu ludzie dalej ,,śpią, Używają tego draństwa od lat. Tylko biegły elektronik mógłby zorientować się co w wieżach nadawczych telefonii komórkowej jest zwykłym nadajnikem, a co układem mikrofalowym. Zwykły obywatel nie ma na to szans. Odpowiednio modulowane częstotliwości radiowe i mikrofalowe potrafią skutecznie oddziaływać na mózg. W USA na przykład bez problemu można zobaczyć na ich stronie urzędu patentowego jakie mają już wynalazki w tym względzie. Włosy się jeżą na głowie…

 5. JedynaDroga 18.01.2023 18:48

  Zdaję sobie z sprawy oddziaływania psychotronicznego , człowiek jest tylko zaawansowanym przekaźnikiem / odbiornikiem , maszyną która przetwarza dane zebrane za pomocą zmysłów . Zostaliśmy stworzeni na zasadach fizyki i można zaburzać różne nasze funkcje przez używanie technologii .

  Nasz wewnętrzny świat myśli , przeżyć może być praktycznie w całości sztucznie symulowany .

  Co do ludzkich myśli mogą być one podkładane ludziom oraz wszczepiane na odległość .

  Religie są programami kontroli umysłów wprowadzonych tutaj z zewnątrz .

  Myśli psychopatów , genetycznie zmodyfikowanych ludzi wokół nas są myślami reprezentantów psychopatycznej rasy obcych która trzyma tą planetę pod swoją kontrolą.

  Jeden z powodów dlaczego elyty krzyżują się między swoimi reprezentantami , ich zmodyfikowane dna musi być przekazywane na następne pokolenia . Później od młodości wjeżdża nauka u rabinów na temat tego, że są narodem ” wybranym ” , bóg im wszystko obiecał, my goje, jesteśmy bydłem z ludzką twarzą.

 6. Stary Kulas 19.01.2023 14:20

  @MistrzSwojejIstoty
  Weź człowieku nie chędoż.

  Stare leopardy dostaliśmy za grosze z zastrzeżeniem, że nie wolno nam ich przekazać dalej bez zgody ofiarodawcy, czyli Niemiec.

  Co do załóg ochotników to od czasu ogłoszenia renty specjalnej dla dzieci poległych, chętnych nie brakuje. Rusofobia w wojsku “polskim” to podstawowa cecha prawdziwego żołnierza.

 7. andi170 19.01.2023 15:17

  I to taki sługus czosnkowych jest zwierzchnikiem sił zbrojnych RP?????? TAKICH JAK DUDA PRZED PLUTON EGZEKUCYJNY I KULA W ŁEB!!!!! Rozwalił wszystko do spółki z Kaczyńskim ,Polski już nie ma

 8. pikpok 19.01.2023 15:49

  @Stary Kulas
  ,, Co do załóg ochotników to od czasu ogłoszenia renty specjalnej dla dzieci poległych, chętnych nie brakuje.”
  Na ich miejsce sprowadzą do Polski afrykańczyków?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.