Prezes NIL domaga się cenzury ws. szczepień

Opublikowano: 24.11.2016 | Kategorie: Media, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1285

W sobotę 19 listopada w Telewizji Polskiej wyemitowano program “Studio Polska”, w którym dyskutowali zwolennicy i przeciwnicy szczepionek. Jako zwolennicy wypowiadali się głównie lekarze, a jako przeciwnicy rodzice, których dzieci zostały uszkodzone neurologicznie po przymusowym wstrzyknięciu metali ciężkich.

Mizeria argumentów zwolenników szczepień była tak zauważalna, że dla wielu osób aż szokująca. Można było odnieść wrażenie, że nie bronią oni niewyedukowanego, jak twierdzili, społeczeństwa przed możliwymi epidemiami, tylko raczej ochraniają wielomiliardowe wpływy koncernów farmaceutycznych niemal jak lobbyści.

Okazało się, że program obnażający prawdę na temat szczepionek i braku reakcji polskiej służby zdrowia na Negatywne Odczyny Poszczepienne – w skrócie NOP – bardzo nie spodobał się prezesowi Naczelnej Rady Lekarskiej, Maciejowi Hamankiewiczowi, który w piśmie do prezesa TVP, Jacka Kurskiego, nie tylko potępił publiczne dyskutowanie na temat ciemnej strony biznesu szczepionkowego, ale zażądał usunięcie zapisu tego programu ze stron internetowych TVP.

„Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za wszystkie gratulacje i podziękowania za “odwagę, uczciwość, profesjonalizm, rzetelność, przełamanie tabu milczenia” skierowane do nas po programie “Studio Polska” na temat Niepożądanego Efektu Poszczepionkowego (NOP). To słowa dla całej Ekipy SP, przekazałem je Koleżankom i Kolegom. Mam natomiast ogromną prośbę: jeśli uznajecie Państwo, że ten program “Studio Polska” byt ważny, potrzebny i rzetelny – piszcie to proszę na stronie TVP.pl tam, gdzie jest kontakt z widzami. To ważne, bo szef Naczelnej Rady Lekarskiej właśnie zażądał od Prezesa TVP natychmiastowego zaprzestania emitowania tego rodzaju programów i usunięcia ich ze stron TVP” – pisze na profilu “Facebooka” Maciej Pawlicki, jeden z prowadzących “Studio Polska”.

Link pod którym można wyrazić poparcie dla podjęcia tak ważnego i rytualnie dotychczas pomijanego przez media tematu, znajduje się TUTAJ. Gdyby ktoś chciał poprzeć ekipę programu za odwagę i uczciwe podejście do zagadnienia, można to uczynić wypełniając odpowiednie pola dla kontaktu z widzami.

Na podstawie: PCh24.pl
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10 komentarzy

 1. sandvinik 24.11.2016 10:54

  @admin
  link pod tutaj się nie wkleił a przynajmniej u mnie jest jak zwykły tekst. Windows7, Opera,

 2. MakSym 24.11.2016 10:57

  Nie zmieni się nic dopóki nie zmienią się skorumpowane świnie decydujące o polskim programie szczepień, takie jak Radziwił czy Łanda, czy równie skorumpowani „eksperci” z przedmiotową wiedzą na poziomie szympansa, często tytułujący sie tytułami profesorskimi. Redzikowski (rzekomo wirusolog!) czy ten drugi głąb w tym programie są tego najlepszym przykładem.

 3. nemoein 24.11.2016 11:05

  A ja nie jestem, ani przeciwnikiem ani zwolennikiem – jestem zwolennikiem Wolności – której sztandarowym hasłem jest owa wolność, czyli każde może podjąć decyzję sam – może szczepić lub też nie, uważam że to nie powinno należeć do obowiązków państwa.

 4. rumcajs 24.11.2016 11:25

  Częściowo ogladałem ten program. Nie było po stronie przeciwników czołowych działaczy antyszczepionkowych, jak chocby pisujacy tutaj pan Jaskowski. Poza nim, sa inni lekarze obnazający wady i zagrożenia szczepień. Program był poniekąd, moim zdaniem ustawiony, bo przeciwko “profersorom”, “mynystrom”, byli ludzie ze skrzywdzonymi dziećmi, oraz jeden lekarz, pierwszego kontaktu, któremu skutecznie po pierwszej wypowiedzi uniemozliwiono dalsze, niewygodne, ba nawet obnazajace niewiedze panów “profesurów”… Mimo tego strona “szepionkowa” wypadła blado, nieprzekonująco, a kuriozalne było wystapienie pani z portalu “zaszczepsiewiedza”, który to jest sponsorowaney…. przez… KONCERNY produkujace te trucizny.
  Pani która stworzyła strone o słuszności szczepień, bo jej dziecko zmarło na chorobe zakaźna, tez była mało przekonująca, bo nie ma to zadnego zwiazku ze szczepieniami, bo nikt nie jest w stanie stwierdzic, że gdyby zaszczepiła, to jej dziecko nie zachorowałoby, i przezyło.
  Adminie, u mnie (mam liska i starego XP..) link tez nie działa. Może dopisac zwyczajnie do skopiowania???

 5. Aaron Schwartzkopf 24.11.2016 11:28

  No i wywalczyliśmy sobie wolność sumienia i wypowiedzi. W piekle niejaki Joseph Goebbels zaciera ręce…

 6. agama 24.11.2016 12:55

  Określenie antyszczepionkowcy to dezinformacja. Ktoś ze STOP NOP wyjaśniał nawet,że nie są przeciwnikami szczepionek, tylko szczepionek niebezpiecznych i całej tej karnej patologii systemowej zmuszajacej ludzi do wątpliwych zabiegów. Na zachodzie taki przymus i przesladowania jest nie do pomyślenia.

 7. sandvinik 24.11.2016 14:22

  @admin
  “Link pod którym można wyrazić poparcie dla podjęcia tak ważnego i rytualnie dotychczas pomijanego przez media tematu, znajduje się tutaj.”

  zwykle jak klikało się na słowo “tutaj” można było się przenieść pod wskazany adres witryny. mi wyświetla zwykły tekst. zakładałem że link powinien być aktywny biorąc pod uwage treść artykułu.

 8. Czejna 28.11.2016 13:48

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.