Prezent Biden przekazał Iranowi 6 miliardów dolarów

Opublikowano: 11.10.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2930

Republikanie potępili Bidena za dostarczenie Iranowi okupu w wysokości 6 miliardów dolarów w zamian za zakładników.

„Ta decyzja będzie niezwykle zabójcza. Biden przekazuje 6 miliardów dolarów największemu na świecie sponsorowi terroryzmu państwowego” – powiedział Trump, wskazując, że fundusze natychmiast zostaną wykorzystane na przemoc i wzmocnienie irańskiego programu broni nuklearnej. Najmniej patriotyczny prezydent w historii zapewnił te fundusze Iranowi w rocznicę ataków 11 września.

Pozostawił też w Afganistanie niezliczone rzesze ludzi, ale mamy wierzyć, że zapłacił 6 miliardów dolarów za uwolnienie pięciu obywateli USA? To były raczej fundusze zorganizowane przez neokonserwatystów, aby rozpocząć następną wojnę światową.

Bezpośrednio dowiedziono, że Biden otrzymał nielegalne fundusze od obcych krajów. Niedawno przez przypadek przyznał, że „sprzedał tajemnice państwowe”.

Biden nie zapewnia pomocy humanitarnej własnym obywatelom, co jest wymówką i jednocześnie kłamstwem. Jak powiedział kiedyś senator John Kennedy: „Powinniśmy pozwolić naszym wrogom nienawidzić nas za darmo”. Zniszczenia, których byliśmy świadkami w weekend, są zapowiedzią nadchodzących dalszych zniszczeń. Ted Cruz i inni uważają, że Biden dogadał się z Iranem i wymieniał tajemnice nuklearne.

„Prezydent Biden zawarł tajne porozumienie nuklearne z reżimem irańskim, które jest ukrywane przed Kongresem i narodem amerykańskim. Dzisiejsze wiadomości potwierdzają, że doszło już do zawarcia dodatkowej umowy obejmującej okup w wysokości 6 miliardów dolarów i uwolnienie irańskich agentów” – napisał Cruz w oświadczeniu.

Iran przekazuje co najmniej 100 milionów dolarów rocznie bojówkom palestyńskim, w tym Hamasowi. To nie przypadek, że ataki miały miejsce niecały miesiąc po tym ogromnym transferze pieniężnym. Ale czekaj, czy Izrael nie jest naszym sojusznikiem? Premier Benjamin Netanjahu nie był z tego zadowolony. „Znane jest stanowisko Izraela, zgodnie z którym ustalenia, które nie demontują infrastruktury nuklearnej Iranu, nie zatrzymują jego programu nuklearnego, a jedynie zapewnią fundusze, wspierają elementy terrorystyczne sponsorowane przez Iran” – podało jego biuro. Jednak Izrael wie, że Stany Zjednoczone jak i reszta świata zachodniego również wystawią im czek in blanco. Obawiają się, że Iran stanie się potęgą nuklearną, i chcą, aby Palestyna została całkowicie wymazana z mapy świata.

Administracja Bidena finansuje tym samym obie strony palestyńsko-izraelskiej wojny. Znany neokonserwatysta Blinken odbył tournée prasowe, podczas którego przekonywał, że kapitulacja i oddanie 6 miliardów dolarów nie finansowała Hamasu. Prawda jest taka, że neokonserwatyści rozniecili płomienie wojny zarówno na Ukrainie, jak i obecnie w Izraelu. Byli bardzo zainteresowani rozpoczęciem globalnego konfliktu. Mogą być jednak zaskoczeni tym, co ma nadejść. Nasz komputer stwierdza, że neokonserwatystom i globalistom nie to nie powiedzie, a to sprawia, że wszyscy obywatele stają się mięsem armatnim dla ich gier wojennych. Nie podoba mi się to, ale komputer spodziewa się poważnego konfliktu w 2024 r., a to dopiero początek.

Na podstawie: FoxNews.com, WashingtonInstitute.org
Źródło zagraniczne: ArmstrongEconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.