Premier Kanady uciekł ze strachu przed protestującymi

Opublikowano: 30.01.2022 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2588

W Kanadzie rozpoczęła się rewolucja. Licząca 70 kilometrów kawalkada, składająca się z tysięcy ciężarówek i samochodów osobowych, przybyła do stolicy Ottawy. Premier Justin Trudeau, który jeszcze kilka dni temu śmiał się z inicjatywy Kanadyjczyków zmęczonych jego sanitarną dyktaturą i nazywał ich „marginesem z mniejszości”. Teraz nie jest mu już do śmiechu i czmychnął ze stolicy przytłoczony skalą protestów – a to dopiero początek!

Ludzie domagają się wolności, zniesienia segregacji sanitarnej i ustąpienia premiera. Po dwóch latach tresowania frustracja i nienawiść do obecnie rządzących w Kanadzie jest przeogromna. Podobnie zresztą jest w innych miejscach na świecie.

Kordon ciężarówek zwany Konwojem Wolności dotarł wczoraj do stolicy Kanady, Ottawy i oplótł szczelnie dookoła budynki rządowe. Premier Justin Trudeau najpierw informował nerwowo, że udał się na covidową kwarantannę, mimo, że nie ma pozytywnego wyniku testu, potem uciekł z miasta udając się w nieznanym kierunku.

Oficjalnie poinformowano, że Trudeau ukryto „w bezpiecznym miejscu”. A jeszcze 3 dni temu twierdził, że to mała, nieistotna mniejszość. Media kanadyjskie albo milczą na temat tej rewolucji, albo otwarcie nazywają protestujących „terrorystami”, „ekstremistami” i „antyszczepionkowcami”.

Podobne obrazki widzieliśmy w Australii i tam również do pracowników fizycznych dołączyli kierowcy ciężarówek. Jednak tam protesty brutalnie stłumiono i wzięto wszystkich za przysłowiową twarz. Teraz ten sam punkt zwrotny obserwujemy w kolejnym anglosaskim kraju. Czas pokaże, czy dla Kanadyjczyków skończy się to równie źle jak dla Australijczyków. Justinowi Trudeau pozostaje pacyfikacja protestujących, albo sam zostanie spacyfikowany.

Oczywiście globalne media skrzętnie pomijają w przekazach rewolucję kierowców tirów w Kanadzie, starając się o tym nie wspominać. Politycy wszystkich krajów uczestniczących w covidowym przekształceniu świata w NWO widząc skalę gniewu ludu mają zapewne szeroko otwarte ze strachu oczy. Boją się też zblatowani z nimi dziennikarze (a raczej sprzedajne covidowe presstytutki), które wiedzą, że są klasyfikowani przez buntujących się ludzi jako współsprawcy siania paniki i covidowej dezinformacji.

Zapewne z tego powodu także polskie media zapominają wspomnieć o wielkim proteście z Kanady, albo wspominają zdawkowo dwoma zdaniami, przelatując nad tą wiadomością w stylu „mądrzej o tym nie wspomnieć, bo to wcale niepodobne”…

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. agama 30.01.2022 14:41

  przestroga dla faszystów, że nie można wkurzać ludzi bez końca

 2. Cosmo 30.01.2022 16:05

  Czy gdzieś społeczeństwa doprowadziły do zmiany polityki antycovidowej na bardziej liberalną, mniej restrykcyjną? Nie. Zatem póki lidzie nie rozniosą całej tej rządowej hałastry, to lepiej nie będzie. Potrąbią, pokrzyczą i rozjadą się domów.

 3. Baltazar Bombka 30.01.2022 20:46

  Jeśli nie dojdzie do przewrotu, to rozejdzie się po kościach. A wtedy zamordyści przykręca śrubę.

 4. adambiernacki 31.01.2022 09:30

  Zgadzam się z przedmówcami. Wojna wymaga walki zbrojnej. Władza to terroryści na usługach koncernów i ich pierwszych trzeba usunąć. Nie ma innej możliwości jak zrobić to siłą.
  Premierek schował się w dolince nieopodal a nie uciekł to po pierwsze a po drugie zbierają siły do rozpedzenia potwornie zmarzniętych ludzi. Mróz jest taki sam jaki pokonał wojska Napoleona i Wehrmacht.
  Wiem, że większość nie chce walczyć ale to się opłaci także finansowo natomiast bierność wpędzi w biedę, głód, tortury i śmierć.

 5. hanz3335 31.01.2022 09:41

  Postępowanie polityków nie ma sensu bo za te zbrodnie w wypadku przegrania wyborów mogą iść do więzień albo coś gorszego. Przecież te zakłamanie już zaczyna wychodzić i muszą sobie zdawać sprawę że czekają ich wieloletnie wyroki bo społeczeństwa nie przebaczają a ich polityczni przeciwnicy muszą ich rzucić na pożarcie bo lud chce krwi.

 6. Fenix 31.01.2022 10:30

  Obalić ich rządy, to palić ich krzesła i ich urzędy , do paki z nimi , przepadek ich mienia na rzecz społeczeństwa.Naszym to prawo ,a nie ich prawem. Kikuty spalonych budynków urzędów niech będą symbolem, przyjęcia władzy “Ja” przez ludzi ! W bankach dymisja finansistów. Nowe rozdanie, finanse udziałem własnym w życiu ludzi DOK, Banki dla ludzi, a wypracowane finanse dochodem ludzi,nieopodatkowane.

 7. Wolfman 31.01.2022 13:18

  Marzyciele 😉

 8. hashi 31.01.2022 14:07

  Polityczne marionetki odejdą a na ich miejsce przyjdą kolejne. Nad nimi zawsze będą stały korporacje banki i rząd światowy. Globalny terror zakończy się dopiero jak ludzie wybiją ukryty rządzące z cienia elity władzy, w głównej mierze komitet 300 i wspierające je starożytne rody okultystów psychopatów.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.