Prawo jest po naszej stronie! Pobierz PDF-y!

Opublikowano: 24.09.2020 | Kategorie: Prawo, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 1599

Jako wolni ludzie nie możemy stać obojętnie wobec obrazy, jaką dla Narodu Polskiego i Rzeczypospolitej jest wprowadzanie przez obecną władzę ohydnych metod zarządzania państwem i Narodem.

Nie masz obowiązku zakrywać ust i nosa!

Jeżeli tak jak my jesteście już zmęczeni nielegalnymi zakazami i nakazami i chcecie zakładać sprawy karne funkcjonariuszom i urzędnikom państwowym za wyłudzanie Waszych pieniędzy poprzez bezpodstawne nakładanie kar, mandatów i stosowanie bandyckiej przemocy przez policjantów, zapraszam Was serdecznie do wzięcia udziału w tej zrzutce i wsparcia nas w zwalczaniu z totalnego autokratyczno-faszystkowskiego reżimu, niekonstytucyjnego zamordyzmu którego metody w naszej ocenie są wzorowane na nazistowskim gestapo i komunistycznym NKWD z czasów Stalina.

Nielegalne rozporządzenia nie mają żadnej mocy prawnej!

Chcemy dzielić się z Wami wiedzą i zebrać środki na realizację wielu wolnościowych projektów, które brutalnie utemperują sadystyczne zapędy policji.

Oprócz projektów oskarżania urzędników o poważne przestępstwa na bieżąco będziemy dostarczali Wam rozwiązania prawne na:

– uniknięcie wystawienia nielegalnego mandatu i założenie sprawy karnej oprawcy z policji;

– skuteczne napisanie skargi na policjanta i założenie mu sprawy karnej;

– anulowanie nielegalnej kary z sanepidu poprzez m.innymi założenie szeregu spraw karnych urzędnikowi, który się pod nią podpisał.

Dla osób które zechcą nas wesprzeć w działaniach przewidujemy możliwość skorzystania z darmowej porady prawnej i materiałów szkoleniowych ze sposobami na policjantów, urzędników, mandaty, nakazy i zakazy. Dostałeś mandat za brak maski, zapraszamy do nas, oferujemy narzędzia prawne oraz usługi, do obrony przed represjami systemu.

W skrócie, dostałeś mandat z sanepidu, to nie tłumacz się tylko przeczołgaj przez prokuraturę urzędnika który go podpisał i postaw mu zarzut za który grozi mu nawet 10 lat więzienia, połącz to w zbieg jeszcze kilku przestępstw i wyegzekwuj sprawiedliwość.

Policjant chce wystawić mandat za brak kagańca, poinformuj go że działa w zamiarze popełnienia przestępstwa nielegalnego ukarania mandatem i wymuszenia podporządkowania się niekonstytucyjnym obostrzeniom, co wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 191 par. 1 w zb. z art. 231 par. 2 Kodeksu karnego, za co grozi już 10 lat pozbawienia wolności. Jak widzicie moi drodzy każdy urzędnik który przyłożył rękę do koronawirusowych opresji ma wiele na sumieniu. Przestańmy wykłócać się z policjantami tylko stawiajmy im zarzuty, grzecznie i merytorycznie.

Ten kto nie walczy o swoje prawa, ten nie ma ich wcale!

Oto linki do plików z rozwiązaniami prawnymi dla obywateli, policjantów, sklepikarzy – jak radzić sobie z sanepidem, policją, covidiotami i ogólnym bezprawiem terroru maseczkowego. Pobierz, przeczytaj, postępuj zgodnie z prawem.

1. Karta Policjanta

2. Skarga na policjanta o propagowanie faszyzmu

3. Karta Obywatela

4. Nie przyjmuj mandatu

5. Kontrola obywatelska policjanta

6. Rozwiązanie problemu dla sklepikarzy

7. Odwołanie od kar Sanepidu

8. Zawiadomienie o przestępstwie Sanepidu

9. Szkoły – znęcanie się nad dziećmi

10. Zawiadomienie o przestępstwie na covidiotę

11. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez sprzedawcę

12. Zawiadomienie pracodawcy o przestępstwie w firmie

13. Skarga do sądu na Sanepid

14. Szkoły – zakaz handlu danymi dziecka

15. Skarga na dyrektora – przestępstwo kumulatywne

Źródło: Zrzutka.pl


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. johnny606 25.09.2020 08:26

  Mnóstwo wysiłku włożone w sporządzenie załączników. Dobrze byłoby znać czy to działa; ktoś próbował, na własnej skórze?

 2. Aratar 25.09.2020 09:09

  Dzień Dobry
  Jak można pobrać wywiad/film żeby zapisać go na dysku komputera?
  Pozdrawiam

 3. Admin WM 25.09.2020 09:51

  Jest mnóstwo stron umożliwiających pobranie filmów z YouTube, np. ta:
  https://www.youtubedownload.cloud/pl/youtube-mp4/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.