Prawo do uprawiania żywności

Opublikowano: 26.03.2024 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Gospodarka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3199

Republikański przedstawiciel Thomas Massie przedstawił poprawkę do konstytucji Stanów Zjednoczonych, która zapewni Amerykanom prawo do uprawy i dystrybucji własnej żywności.

„Prawo ludzi do uprawy żywności i kupowania żywności z wybranego przez siebie źródła nie może być naruszane, a Kongres nie może uchwalić żadnego prawa regulującego produkcję i dystrybucję produktów spożywczych, których nie transportuje się pomiędzy stanowymi granicami”. „Ruch na rzecz wolności żywności i gospodarstw rolnych jest naprawdę dwupartyjny” – stwierdził Massie. „Wielu konsumentów dba nie tylko o bezpieczeństwo swojej żywności, ale także o sposób jej wyhodowania. Żadna ze stron nie ma monopolu na zdrowie, jeśli tak wolisz, i ogólnie rzecz biorąc, ta żywność jest zdrowsza”.

Pojawiły się już wezwania do zakazania prywatnego ogrodnictwa w imię walki ze zmianami klimatycznymi. Światowe Forum Ekonomiczne rozpoczęło już tworzenie artykułów i propagandy, by społeczeństwo zaczęło akceptować pogląd, że żywność nie może być uprawiana przez jednostki. Elity chcą całkowicie kontrolować dostawy żywności. Wdrożyli już liczne przepisy uniemożliwiające polowań i łowienia ryb. Teraz żądają, powołując się na finansowane przez nich badania, abyśmy my, parobkowie, zaprzestali prac ogrodniczych przy naszych domach.

Już wcześniej zakazywano ludziom produkcji własnej żywności pod niezliczonymi reżimami komunistycznymi, a to zawsze kończyło się głodem. Spójrzmy na przykład na Koreę Północną, gdzie prywatnym obywatelom nie wolno zbierać własnej żywności i w kwestii wyżywienia muszą całkowicie polegać na rządzie. Pomimo tej samej genetyki mieszkańcy Korei Południowej są obecnie wyżsi i więksi od swoich braci i sióstr z północy, co jest bezpośrednim skutkiem niedożywienia. […]

Poprawka Maine’a jest pierwszą tego rodzaju w Ameryce. Stowarzyszenie Przemysłu Mleczarskiego stanu Maine i Biuro Farm Maine zaprotestowały przeciwko temu rozwiązaniu pod pretekstem bezpieczeństwa żywności. Jak niedawno stwierdził R.F. Kennedy, każde ograniczenie naszej wolności miało miejsce pod pretekstem bezpieczeństwa publicznego.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego rząd zakazał miastom uprawy drzew, które w naturalny sposób wydają owoce? Mamy możliwość wyżywienia mas, ale decydujemy się tego nie robić. Deweloperzy miejscy nie bez powodu zakazali takich drzew. Ludzie powinni mieć absolutne prawo do życia z tego co rodzi ziemia. Historia wielokrotnie pokazała nam jak to się kończy gdy rządy zaczynają kontrolować dostawy żywności.

Źródło zagraniczne: ArmstrongEconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Dandi1981 26.03.2024 10:01

  Sprawa jest banalna , maja powstac miasta podluzne bez samochodow a trasport po prostej tylko koleja wiec nie masz dostepu do inych takich stref z takimi ludzmi bedzie mozna zrobic wszystko tylko musza byc spelnione 2 warunki
  1. Tylko koncerny zatrudniaja do pracy lub wydaja wyplate gwarantowana (cos jak pieniadze z ue zanim zaczna rzadzic twoim zyciem) jezeli podpadniesz tracisz prace lub swiadczenie.
  2. Zywnosc ma byc tylko produkowana przez koncerny , podpadnie te male miasteczko to jak niemra krzyczala w ue polske trzeba zaglodzic.

  Gdy te punkty wejda w zycie nawet wyborow nie bedzie na protesty nawet policji nie wysla tylko beda glodzic i zwalniac z tych malych enklaw o tym nawet sie nikt nie dowie bo beda kontrolowac media i Internet a izolacja tych malych enklaw od innych sprawi ze poczta pantoflowa nie bedzie dzialac.

 2. Katana 26.03.2024 14:14

  “Spójrzmy na przykład na Koreę Północną, gdzie prywatnym obywatelom nie wolno zbierać własnej żywności i w kwestii wyżywienia muszą całkowicie polegać na rządzie.”

  Zapewne informacja w zachodnich mediach ukrywana. Kto by chciał być tak “zły” jak komunista koreański?
  Ciekawe czy to prawda… Możliwe. To dużo zmienia – taka kontrola. Dla biednych państw to może być ostatnia deska ratunku.

 3. replikant3d 26.03.2024 18:09

  Katana, To nie przypadek. Ma być na świecie ,,Wielki Głód,, więc logiczne że trzeba zakazać uprawy żarcia na własny użytek….Jeszcze tylko zmodyfikowana gebetycznie szarańcza,i gotowe!

 4. Katana 26.03.2024 18:20

  replikant3d. Im nigdy dość. Polecam film “Nawet deszcz”.
  Za lusterka i paciorki… plus szczypta strachu.
  https://youtu.be/-g7yycKnYKA
  https://youtu.be/sb-rbLQAZ4M

 5. Szwęda 26.03.2024 18:54

  Wogóle nie powinny rządzić żadne rządy! Rządzić powinien sam lud i oddolnie powoływać swoje samorządy. Władza powinna być całkowicie zdecentralizowana a wszelkie międzynarodowe organizacje, unie, sekty, banki, fundusze, koncerny itd. natychmiast rozwiązane! Powinien być także całkowity zakaz produkcji żywności na masową skalę i zakaz dodawania szkodliwej chemii do żywności traktowanego i karanego na równi z ludobójstwem!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.