Prawnicy pozywają WHO za „zbrodnie przeciwko ludzkości”

Opublikowano: 24.10.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3231

Międzynarodowa grupa prawników przygotowuje masowy pozew przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia, który domaga się odszkodowania dla populacji, na którą negatywnie wpłynęły blokady COVID-19, powołując się na „zbrodnie przeciwko ludzkości”. Adwokaci, kierowani przez niemieckiego prawnika z Kalifornii w USA, dr. Reinera Fuellmicha, żądają dla obywateli otrzymania: „pełnego odszkodowania za ich straty, jeśli zostali skrzywdzeni przez środki związane z lockdownem koronawirusa”.

Dr Fuellmich wyjaśnia ten przypadek w długim filmie opublikowanym 3 października 2020 roku, w którym jednoznacznie stwierdza: „Zgodnie z przepisami prawa dotyczącego czynów niedozwolonych, wszyscy, którzy zostali poszkodowani przez lockdown wywołany wysoce nieskutecznymi testami PCR, są uprawnieni do otrzymania pełnego odszkodowania za straty, które ponieśli”. Mówi dr Reiner Fuellmich.

Dalej Reiner kontynuuje: „w szczególności istnieje obowiązek rekompensaty, to jest obowiązek wypłaty odszkodowania za utratę zysków poniesionych przez przedsiębiorstwa i osoby prowadzące działalność na własny rachunek w wyniku blokady”. Zespół Fuellmicha twierdzi, że testy PCR, promowane przez WHO i wielu urzędników zdrowia publicznego, są winne blokadom i powstania pseudopandemii. Niezależne media od kilku miesięcy piszą: NIE MA PANDEMII, JEST ZA TO NIESKUTECZNY TEST I ZAWYŻONE STATYSTYKI.

Natomiast tragedie ludzkie, które powstają w wyniku działań podejmowanych przez Polski rząd PiS, są już jak najbardziej realne i o zgrozo, mają swoją podstawę w nieskutecznych testach PCR. Szanowni Państwo już z pewnością słyszeliście, że testy PCR wykryły koronawirusa SARS-CoV-2 w oleju silnikowym, u kozy, w mrożonkach a nawet w ananasach. I gdy się wydaje, że szczyty absurdu sięgają nieba, wówczas pada kolejny rekord.

22 października 2020 roku radio RMF FM podało informację, że Polka posiadająca własną firmę, chciała zatrudnić piętnastu Ukraińców. Toteż należało poddać ich wcześniej testom PCR na ewentualną możliwość zachorowania tych osób na COVID-19. Polka wykonała piętnaście testów na sobie, po czym opisała je danymi piętnastu Ukraińców, bo w ten sposób była przekonana, że testy wykażą, iż obcokrajowcy są zdrowi a ona może ich bez problemu zatrudnić.

Niestety, myliła się. W prawdzie tok rozumowania był słuszny, gdyż, jeżeli sama czuła się świetnie, to przypuszczała, iż na pewno jest zdrowa. Niestety sanepid przysłał informację, że osiem testów wykazało zachorowanie. Co to oznacza? Oznacza to, że kobieta ta wykonała na sobie 15 testów PCR dosłownie pod rząd i 8 z nich wykazało chorobę a 7 już nie.

Jak widzicie paranoja nadal trwa i co niesłychane, podbija kolejne rekordy nonsensu. A teraz powróćmy do stwierdzeń dr. Reinera Fuellmicha, który konkluduje w ten sposób: „Krótko mówiąc: ten test nie może wykryć żadnej infekcji, w przeciwieństwie do wszystkich fałszywych twierdzeń, że tak. Infekcja, tak zwana „infekcja gorąca”, wymaga, aby wirus, a raczej fragment cząsteczki, który może być wirusem, nie znalazł się gdzieś, na przykład w gardle człowieka, nie powodując przy tym żadnych uszkodzeń, ponieważ byłaby to „zimna infekcja”. „Gorąca infekcja” wymaga, aby wirus wnikał do komórek, rozmnażał się tam i powodował objawy, takie jak bóle głowy lub ból gardła. Tylko wtedy człowiek jest rzeczywiście zarażony w sensie gorącej infekcji, bo tylko wtedy człowiek jest zaraźliwy, to znaczy: może zarażać innych. Do tego czasu jest to całkowicie nieszkodliwe zarówno dla gospodarza, jak i dla wszystkich innych osób, z którymi ma kontakt”.

I chociaż pozwy zbiorowe nie są rozwiązaniem w większości krajów na świecie, Fuellmich i jego koledzy chcą wnieść sprawę do sądu w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie, gdzie ten szczególny rodzaj pozwów jest stałym elementem praktyki prawnej. Do tego pozwu zbiorowego mogą następnie dołączyć „wszystkie zainteresowane strony na całym świecie”.

Szanowni Państwo, będziemy obserwować rozwój tej sytuacji i na bieżąco informować o kolejnych ważnych doniesieniach w tej kwestii.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.