Prawnicy pozwali czołowego naukowca WHO za „ludobójstwo”

Opublikowano: 24.08.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2517

Indyjskie Towarzystwo Prawnicze pozwało głównego naukowca Światowej Organizacji Zdrowia, dr. Soumya Swaminathana, oskarżając go o masowe ludobójstwo ludności indyjskiej.

Towarzystwo prawników Indian Bar Association oskarża czołowego pracownika WHO motywując, iż za wskazówkami dr. Swaminathana w wielu prowincjach Indii zablokowano zastosowanie powszechnie znanego leku iwermektyna mogącego leczyć przypadki „Covid-19”.

Prawnicy oskarżają głównego naukowca WHO, który doprowadził do zatajenia przed opinią publiczną skuteczności iwermektyny, leku znanego ze skuteczności dochodzącej niemal do 100%, nawet w ciężkich przypadkach różnych chorób, w tym tej którą określa się jako „Covid-19”.

The Indian Bar Association w swoim pozwie oskarża wprost o dokonanie morderstwa na każdym indywidualnym pacjencie. W myśl paragrafu 302 Indyjskiego Kodeksu Karnego przestępstwo to zagrożone jest dożywociem albo karą śmierci.

Agencje rządowe na całym świecie wraz z głównymi organizacjami mającymi statutowo wskazywać najskuteczniejsze rozwiązania w kryzysach zdrowotnych, jak również towarzystwa lekarskie i poszczególni samozwańczy „specjaliści”, przy skoordynowanej cenzurze medialnej uniemożliwiły leczenie osób chorych znanymi, w pełni bezpiecznymi, tanimi i powszechnie dostępnymi lekarstwami, z iwermektyną na czele.

Tak jak w Indiach, również i w Stanach Zjednoczonych agencje rządowe i organizacje lekarskie już w początkowej fazie tzw. pandemii wycofały wsparcie dla alternatywnych lekarstw, które mogłyby pomóc ciężko chorym chroniąc ich od zgonu, oraz wspomóc lżej chorych. Niezależni lekarze, którzy wbrew naciskom zdecydowali się leczyć swoich pacjentów właśnie iwermektyną, mogą wykazać się nawet 100% skutecznością leku. Wielu pacjentów powracało do pełnego zdrowia po zaledwie 2-5 dniach od zastosowania tego lekarstwa.

Wycofanie poparcia, brak nagłośnienia, a nawet ordynarna cenzura alternatywnych leków, prowadzona przez WHO, CDC, NIH, NIAID i inne organizacje, od początku były celowym i perfidnym działaniem celem zwiększenia liczby ofiar (zmarłych na odmianę grypy, którym przypisano przy pomocy fałszywych testów nalepkę wymyślonej choroby) i wylansowanie „szczepionki przeciwko Covid-19”. Przyznanie przez amerykańską agencje FDA autoryzacji w nadzwyczajnych wypadkach (EUA) dla „szczepionek” motywowane były TYLKO tym, że NIE MA alternatywnego leczenia. (O farsie a legalizacji „szczepionki” czytaj: „Pełne zatwierdzenie FDA dla śmiercionośnego produktu firmy Pfizer już jutro?„)

Miejmy nadzieję, że masowy ruch niezależnych, wolnych i odważnych prawników – tak w Indiach jak i na całym świecie – doprowadzi do rozliczenia wszystkich winnych masowych zbrodni oraz każdego indywidualnego morderstwa, które dokonały się pod przykrywką tzw. pandemii. Osądzeni i sprawiedliwie ukarani powinni być organizatorzy medialnej paniki – wszyscy dziennikarze, którzy publicznie rozpowszechniali kłamstwa zastraszając odbiorców; wszyscy lekarze, którzy wbrew swej wiedzy, wbrew przyrzeczeniom czy przysięgom zaniedbali zastosowania leczenia, bądź wykorzystywali sposoby uszkadzające zdrowie pacjentów; wszyscy politycy, którzy swoimi decyzjami wprowadzali bezprzedmiotowe ograniczenia.

Opracowanie i źródło: Bibula.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.