Prawie 1/3 osób, które zmarły, była w pełni zaszczepiona

Opublikowano: 15.06.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2339

Prawie jedna trzecia ofiar śmiertelnych mutacji „Delta” w Wielkiej Brytanii była zaszczepiona obiema dawkami szczepionki. (…)

Wielka Brytania znajduje się już w ostatnim etapie luzowania lockdownu, a rząd zdecydował się przez wzrost zachorowań na mutację indyjską koronawirusa na przesunięcie jeszcze o 4 tygodnie terminu zakończenia restrykcji. Naukowcy mają przeanalizować jeszcze w najbliższym czasie statystyki dotyczące osób, które zostały hospitalizowane i tych, które zmarły w wyniku zarażenia mutacją Delta.

Z najnowszego raportu Public Health England (PHE) wynika, że na 42 osoby w Wielkiej Brytanii, które zmarły zarażone mutacją Delta, 12 (czyli 29 proc.) były w pełni zaszczepione (otrzymały dwie dawki szczepionki).

Jak stwierdziła Meaghan Kall, epidemiolog z PHE cytowana przez „Sunday Telegraph”: „Kim są i dlaczego tak się dzieje? Pracujemy nad tym, aby zrozumieć profil w pełni zaszczepionych osób z poważnymi konsekwencjami” wynikającymi z zarażenia mutacją. (…)

Autorstwo: Paulina Markowska
Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. gajowy 15.06.2021 14:05

    Osocze ozdrowieńców też miało działać.

  2. BANDZIORkaq 15.06.2021 18:16

    No jak mi przykro, biedni ludzie za wcześnie się cieszyli z powrotu normalności. Teraz są GMO i g-o z tego pożytku…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.