Prawdziwa historia raka w Ameryce

Opublikowano: 05.01.2019 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3530

Nie trzeba cofać się daleko, tylko nieco ponad 100 lat, żeby dowiedzieć się kiedy w Ameryce „wyhodowano” raka jako formy dochodu dla ohydnych tyranów z przemysłu medycznego. Zapomnij o teoriach spiskowych, a porozmawiajmy o faktach, całym ich ataku, które ujawniają brudną ścieżkę korupcji i planowania.

Rozpoczniemy od 1905 roku, kiedy AMA wynajęła zbirów do kierowania tym co nazywają Departamentem Śledczym (DOI) do ścigania i zamykania lekarzy stosujących naturalne remedia. To zapewniłoby wzrost zysków AMA. DOI trzymał teczki na każdego kto wyleczył się z raka naturalnymi substancjami. DOI trzymał też teczki o zdrowej żywności i witaminach. Oszust szefujący wtedy AMA, Morris Fishbein, był szantażystą , który żądał wielkich opłat dla AMA od firm farmaceutycznych za zdobycie od AMA złotej „pieczęci uznania” (brzmi jak dzisiejsza szybka aprobata leków), mimo że AMA nie miała żadnych placówek do testowania bardzo eksperymentalnych leków chemicznych.

To było wielkie oszustwo, ale żaden lekarz w Ameryce nie był w to wtajemniczony. Jednocześnie całą edukację żywieniową usunięto ze szkół medycznych, a leki chemiczne były jedynym legalnym „remedium”. Powstało tsunami możliwych do uniknięcia chorób, w tym choroba Alzheimera, cukrzyca, choroby serca, zapalenie stawów i nowotwory. Przed początkiem XX wieku istniał zaledwie przypadek możliwej do uniknięcia choroby i zaburzeń. Niesławna AMA jaką znamy dzisiaj, zapoczątkowała to wszystko i nadal „ciężko pracuje” dzisiaj w celu utrwalania tego koszmaru.

Czym dokładnie jest rak? Jest to niekontrolowany podział, rozmnażanie ii szerzenie się zmutowanych i wadliwych komórek, które atakują zdrowe komórki i narządy. Większość nowotworów pochodzi z konsumpcji chemikaliów, które powodują zakwaszenie organizmu, a przez to pozbawiają go tlenu i składników odżywczych. Mimo że rak faktycznie nie był wyhodowany w Ameryce, a było to toksyczne środowisko żywności i leków, które je katapultowało, przyjrzyjmy się więc, jak dotarliśmy tam gdzie jesteśmy dzisiaj, gdzie co trzeci Amerykanin choruje na raka, i połowa tych nieszczęśników od niego umiera.

Oś czasu rozprzestrzeniania się raka w Ameryce:

1900 rok – Rak, szczególnie płuc (especially lung cancer) występuje rzadko, tylko około 90 osób na 100 000 są nań diagnozowane.

1905 rok – AMA rozpoczyna tłumienie znanych naturalnych leczenia wszelkiego rodzaju dolegliwości i usuwa edukację żywieniową z programu szkół medycznych.

1930 rok – Niszczone są laboratoria czy konfiskowane materiały każdego naukowca czy lekarza odkrywającego metody leczenia raka, następnie zostają aresztowani, uciszani lub mordowani (to dzieje się nawet dzisiaj).

Lata 1930 – FDA, AMA i CDC tłumią i zaprzeczają naturalne metody leczenia i strategie profilaktyki raka.

1930 rok – Mikrobiolog dr Royal Rife wykazuje, że jeśli zabije się drobnoustroje w komórkach nowotworowych, komórki wracają do zdrowia.

1931 rok – Lekarze z całego kraju dołączają do dr Raymonda “Royal” Rife’a, wynalazcy potężnego mikroskopu, dzięki któremu można obserwować bakterie i wirusy, kiedy izoluje nadający się do filtrowania wirus raka, i skutecznie niszczy bakterie tyfusu, nie mówiąc o wirusie opryszczki, a nawet szczepach polio.

1937 rok – AMA oskarża dr Rife’a o „oszukańcze” praktyki lekarskie.

1938 rok – AMA odwiedza wszystkich lekarzy wspierających dr. Rife’a (i tych którzy używają jego wynalazki) ostrzegając ich, że jeśli będą dalej ich używać, „stracą prawo wykonywania zawodu”.

1939 rok – AMA i FDA niszczą laboratorium dr Rife’a (i próbują zniszczyć całe jego badania, łącznie z cała historią w komisji akademickiej), gdyż jego wskaźniki leczenia raka wynosiły 100%.

1939 rok – AMA dosłownie płaci badaczowi raka, dr Arthurowi Kendall, ponad 250 000 USD (dziś odpowiednik około 5 mln USD) by przestał pracować nad leczeniem raka i przeszedł na emeryturę w Meksyku, gdzie posiadał kawałek ziemi.

1944 rok – Dr Kendall umiera z tajemniczych nieznanych powodów.

Lata 1940. – Odkrycie naukowe iż palenie papierosów wywołuje raka płuc, a jeszcze AMA i 20 000 lekarzy uważa papierosy za zdrowe i dobre na trawienie przez kolejne 30 lat. [Zobacz: Oszustwa medyczne: Rak płuc na moim chomiku]

1945 rok – Pomyślny początek fluoryzacji wody rozpoczyna się od Grand Rapids, Michigan tuż po zakończeniu II wojny światowej. Hitler wcześniej używał tego samego rodzaju fluoru w celu osłabienia Japończyków, by powstrzymać ich od buntów.

1950 rok – Powojenne fabryki spożywcze zaczynają produkcję amerykańskich puszkowanych produktów, dodając rakotwórcze dodatki chemiczne i konserwanty.

1955 rok – Dr Jonas Salk wyjmuje nerki z makaków [małpy], wstrzykuje je w 3 różne szczepy polio i inkubuje je by pobudzić mnożenie się wirusa. Następnie rozcieńcza kombinację szczepów formaldehydem by osłabić wirus, i wstrzykuje je żywym małpom, myszom i królikom, i twierdzi, razem z CDC, że odkrył nową „cudowną szczepionkę stulecia”! i że jest ona „bezpieczna, mocna i skuteczna”. Fałszywą szczepionkę polio wysyła się we fiolkach na cały świat, i powstaje fałszywa „teoria stada”.

Pod koniec lat 1950. – Szczepionki przeciwko polio skażone ukrytą białaczką i wirusami SV40 raka podaje się prawie 100 mln Amerykanom (wszystko to potwierdził i opisał naukowiec z Merck – dr Maurice Hilleman, wtedy tam pracował i był tego świadkiem). Teraz nazywa się go „zapomnianym bohaterem”.

1963 rok – Naukowcy wstrzykują komórki rakowe 19 starszym wiekiem, osłabionym pacjentom w Żydowskim Szpitalu Chorób Przewlekłych w Brooklynie (Nowy Jork). Finansowany przez firmy farmaceutyczne eksperyment przeprowadzono na Murzynach i Żydach, którzy byli więźniami bo „byli tańsi niż szympansy”, zdaniem urzędników tych firm.

Lata 1970. – Inwazyjne procedury medyczne stały się „normą” w leczeniu raka, w tym chirurgia, radio- i chemioterapia, mammografia i inne niebezpieczne toksyczne leki.

1971 rok – Prezydent Nixon ogłasza „walkę z rakiem” wprowadzając „Krajową uchwałę o nowotworach”, przekazując 100 mln USD grupom-słupom, w tym Krajowemu Instytutowi Raka (NCI) fundusze na promowanie toksycznej chemioterapii.

Lata 1970. – Dr Stanisław Burzyński odkrywa zaawansowaną, najlepszą i nietoksyczną zwalczającą geny metodę leczenia nawet dla najbardziej śmiertelnych rodzajów raka (np. rak mózgu i guzy w kręgosłupach u dzieci).

1977 rok – FDA organizuje nalot na klinikę dr Burzyńskiego, kradnie opatentowane formuły, konfiskuje 12 000 kart pacjentów, celowo rozcieńcz najważniejsze składniki jego formuły neoplastonów, potem twierdzi, że to nie działa po przeprowadzeniu testów (dr Burzyński nadal leczy ludzi z rakiem dzisiaj w swojej klinice w Teksasie).

Lata 1980. – Genetycznie modyfikowane organizmy (GMO) wprowadza się w soję i kukurydzę w całej Ameryce. Genetycznie zmodyfikowane i zmutowane produkty w Ameryce teraz są skażone środkami owado- i chwastobójczymi od środka.

Lata 1980. – Komen Foundation, American Cancer Society, National Cancer Institute, Karmanos Cancer Institute i wiele innych grup-słupów wszystkie zbierają fundusze (głównie na pensje urzędników i koszty), udając iż „szukają leku” na raka.

2010 rok – Kontrolerzy Google, YouTube i mediów społecznościowych rozpoczynają masową czystkę wszelkich informacji o leczeniu raka, naturalnych remediach, olejku CBD, z chmielu itd.

2012 rok – National Cancer Institute (NCI) wydaje ponad 1,2 mld USD rocznie na zakopanie naturalnych metod leczenia.

2018 rok – Rtęć nadal używa się w szczepionkach, zwłaszcza przeciwko grypie, a CDC kłamie zaprzeczając temu. Nie ma żadnej bezpiecznej dawki rtęci, formaldehydu ani aluminium, którą można wstrzyknąć człowiekowi.

2018 rok – Toksyczny fluorek sodu nadal podstępnie dodaje się do miejskich wodociągów do konsumpcji przez większość Amerykanów.

Metody leczenia raka dalej zakopują FDA, CDC i nowotworowy kompleks przemysłowy. Gdzie powinno się szukać odpowiedzi? Przemyśl informacje w zamieszczonym tu video dr Leonarda Caldwella.

Rak to napędzana chemikaliami choroba, która ginie w zasadowym organizmie

Autorstwo: S.D. Wells
Tłumaczenie: Ola Gordon
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 11, średnia ocena: 4,64 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o