Prawda o kłamstwie

Opublikowano: 30.01.2022 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 2069

Warty uwagi artykuł w wersji 10-minutowego wideo o tym co dzieje się na świecie – jak i dlaczego tworzony jest Nowy Porządek Świata, w którym skompromitowanych polityków na całym świecie zastąpi rząd światowy. Władcy świata, którzy sterują politykami, chcą rządzić jawnie i osobiście!

Jeśli przeszkadza Ci dźwięk – możesz go wyłączyć. Jeśli napisy są zbyt szybkie, możesz je spowolnić.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 01.02.2022 06:06

    To już wiemy , co z tym zrobimy, jak to zmienić ? Hasło, Wolni, Odpowiedzialni, Nieopodatkowani, w skrócie WON z NWO!
    Gdy wybierasz innych do władzy, i płacisz podatki ich “cieniom”, jesteś przez ich pieniądze i ich władzę ubezwłasnowolniony.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.