Prawda o „działaczach” – suche fakty

Opublikowano: 07.02.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1178

Czy do ruchów antysystemowych przeniknęli agenci, aby je zniszczyć? Czy antyrządowa opozycja jest opozycją kontrolowaną? Film nie ma na celu postawienia wskazanych osób w złym świetle. Znajduje w nim się tylko prawda, której mroczne natury skrywane są od lat. Dokument śledczy kanału „Stop Bezprawiu”.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Admin WM 07.02.2022 13:17

    Ten dokument dziennikarstwa śledczego mnie zaniepokoił. Zapraszam osoby wymienione w filmie do przedstawienia na naszym portalu własnych wersji wydarzeń i wyjaśnień w ramach prawa do polemiki.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.