PPZR Piorun – najbardziej skuteczny oręż

Opublikowano: 21.03.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 982

PPZR Piorun bo o nim mowa, to przenośny przeciwlotniczy zestaw rakietowy. Eksperci wojskowi a także liczne portale internetowe poświęcone tematyce wojskowej, zarówno te polskie jak i zagraniczne określają Pioruna jako najlepsze rozwiązanie w swojej klasie, dostępne dla państw NATO i najlepsze w ogóle na Świecie. O piorunach zrobiło się głośno kiedy opublikowano wyniki testów bojowych. Dnia 17 czerwca 2019 roku w czasie ćwiczeń Tobruq Legacy – 19 na Centralnym Poligonie Sił Powietrznych w Ustce przetestowano skuteczność zarówno zestawów Igła konstrukcji Rosyjskiej, Stingerów produkowanych w USA oraz rodzimych Piorunów. Rezultaty były szokujące. PPZR Piorun wykazał się 100% skutecznością.

5

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.