Pozostanie tylko własność korporacji i państw

Opublikowano: 15.09.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1160

Pełna kontrola nad społeczeństwem ma być osiągnięta poprzez propagandę strachu kolportowaną w mediach. Przyniesie ona m.in. atomizację społeczeństwa. Ludzie nie tylko zwrócą się przeciw sobie, dając politykom wolną rękę do działania, ale też zerwą więzi rodzinne podtrzymywane dotychczas dzięki świątecznym spotkaniom, odwiedzinom, wspólnym wyjazdom i piknikom, których coraz rzadziej doświadczamy. A jaki jest cel tej wielkiej przebudowy? Wiele wskazuje na światową dominację ekonomiczną kilku korporacji, wyeliminowanie pieniądza gotówkowego i własności prywatnej. Demokracja stanie się jeszcze większą fikcję niż jest nią obecnie, a nieposłuszne jednostki będą „wyłączane z systemu”. Białek ponadto przytacza fakty, które potwierdzają wizje prezentowane w literaturze przez Orwella czy Huxley’a jako niebezpieczną przyszłość.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.