Pożar nie spowodował zawalenia wieżowca WTC 7

Opublikowano: 29.03.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 956

To ustalenie z raportu uniwersytetu Alaska Fairbanks.

25 marca 2020 r. naukowcy z Uniwersytetu Alaska Fairbanks opublikowali raport z czteroletnich badań na temat zawalenia budynku World Trade Center 7. 47-piętrowy WTC 7 był trzecim wieżowcem, który został całkowicie zniszczony 11 września 2001 r.

W 2008 r. śledczy z National Institute of Standards and Technology (NIST) doszli do wniosku, że WTC 7 był pierwszym wieżowcem o stalowej konstrukcji, który zawalił się wyłącznie w wyniku normalnych pożarów biurowych.

W przeciwieństwie do powyższego wniosku, zespół badawczy UAF stwierdza, że ​​zawalenie się WTC 7 w dniu 9/11 nie było spowodowane pożarami, lecz prawie równoczesną awarią każdej kolumny w budynku, co oznacza, że ​​była to kontrolowana rozbiórka.

Na dodatek na gruz z WTC 7 czekała karawana wywrotek, które można zobaczyć na tym filmie.

https://www.youtube.com/watch?v=E3KNJSg4fgQ

Prawdopodobnie te ustalenie zostaną nie zauważone w okresie medialnej histerii koronowirusowej. A szkoda, bo politycy musieliby się mocno napocić przy odpowiadaniu na oczywiste pytania.

Autorstwo: Zbigniew Jacniacki
Na podstawie: AE911Truth.org
Źródło: NEon24.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. kufel10 29.03.2020 17:15

  Zastanówmy się ile ważył wtc7 i ile musiałoby być tych wywrotek … te na filmie mają z ~20 ton ładowności, mogą posprzątać co najwyżej po chatce puchatka.

 2. Admin WM 29.03.2020 18:50

  A gdzie jest napisane, że mają wszystko wywieźć jednym kursem?

 3. MasaKalambura 29.03.2020 20:40

  Jeśli wykonano rozbiórkę zgodną z zaleceniami projektantów wszystkich obiektów WTC (kontrolowana podziemna eksplozja nuklearna ładunku nieprzekraczającego 50 kiloton, dopuszczona do cywila zgodnie z ówczesnymi umowami międzynarodowymi), większość kruszywa zapadła się do leja (i jajowatego zbiornika) poatomowego, pozostawiając jedynie nieradioaktywny kurz strefy nanozgniotu w ilościach względnie małych, który rozniosły wiatry wrześniowe po okolicach meandrów rzeki Hudson.

  W dawnym ZSRR wykonywano sztuczne zbiorniki gazu w ten sposób.
  Są też informacje o podobnych technikach tworzenia wielkich schronów i baz podziemnych.

 4. Collega 31.03.2020 01:33

  Ściema z WTC już się wypaliła, to teraz wymyślono nową z koronusem

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.