Powstanie Izraela przyczyną wybuchu II wojny światowej

Opublikowano: 13.01.2020 | Kategorie: Historia, Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 2035

„Pozwólcie mi kontrolować podaż pieniędzy w państwie, a nie będzie mnie obchodzić, kto tworzy jego prawa” – Amsel Bauer Mayer Rothschild, 1838 rok.

Profesor Simon Schama jest brytyjskim historykiem i autorem książki „Two Rothschilds and the Land of Israel” z roku 1978. Profesor Schama udowodnił na podstawie przeprowadzonych badań historycznych, że Rothschildowie są właścicielami osiemdziesięciu procent powierzchni Izraela, także budynek Izraelskiego Sądu Najwyższego, który został przekazany Izraelowi w 1992 roku był wybudowany na ziemi należącej do Rothschildów. Izraelici umieścili także wizerunek lorda Edmonda Benjamina Jamesa de Rothschild na banknocie 500 szeklowym.

Przypomnijmy także, że Rotschildowie są właścicielami dwóch największych agencji medialnych na świecie, agencji Reuters i Associated Press, ponad to mają kontrolę nad spółkami naftowymi Royal Dutch i British Petrol, kontrolę nad bankami centralnymi Anglii, Ameryki, Kanady i wielu innych krajów oraz LBMA czyli London Bullion Market Association. Konkluzja jest, zatem następująca, wyżej wspomniana rodzina żydowska posiada władzę nad wpływowymi mediami oraz międzynarodowymi koncernami i bankami.

Mając tak wielkie wpływy i majątek od stuleci podżegają narody do wojen, wybierają prezydentów, detronizują królów i doprowadzają narody do upadłości, tak wielka jest potęga rodziny Rothschild. W przypadku Izraela, to Rothschildowie zaplanowali I wojnę światową i czekali aż do 1917 roku, kiedy Wielka Brytania znalazła się w tarapatach. Wtedy Rothschildowie obiecali rządowi brytyjskiemu, że Ameryka przystąpi do wojny (po stronie Wielkiej Brytanii), tym samym zapewni zwycięstwo Wielkiej Brytanii nad Niemcami.

Jednak oni chcieli coś w zamian, chcieli dostać w swoje ręce Palestynę. W ten sposób powstała Deklaracja Balfoura, która jest oficjalnym pismem od ministra spraw zagranicznych rządu brytyjskiego Jamesa Balfoura do barona Rothschilda​​. I jest to przykład politycznego handlu wbrew sprawiedliwości oraz wbrew podstawowym prawom człowieka. Na takie rozwiązania nigdy nie może być zgody, gdyż jest to prosta droga ku zniewoleniu.

Biurko, na którym Lord Arthur Balfour podpisał deklarację Balfoura,
w zbiorach Muzeum Diaspory w Tel Awiwie.

„Drogi Lordzie Rothschild, W imieniu Rządu Jego Królewskiej Mości z przyjemnością przekazuję Panu następującą deklarację sympatii z dążeniami żydowskich syjonistów, jaka została przedstawiona i przyjęta przez Gabinet. Rząd Jego Królewskiej Mości przychylnie zapatruje się na ustanowienie w Palestynie narodowego domu dla narodu żydowskiego i dołoży wszelkich starań, aby umożliwić osiągnięcie tego celu, przy czym jest rzeczą zupełnie zrozumiałą, że nie uczyni on nic, co mogłoby zaszkodzić obywatelskim czy religijnym prawom istniejących w Palestynie społeczności nieżydowskich oraz prawom i statusowi politycznemu, z jakich Żydzi korzystają w każdym innym kraju. Byłbym wdzięczny, gdyby zechciał Pan zapoznać z tą deklaracją Federację Syjonistów” – napisał w liście Arthur James Balfour.

Podkreślmy: Palestyna nigdy nie należała do Wielkiej Brytanii. A jednak w 1922 Liga Narodów przyjęła projekt utworzenia Brytyjskiego Mandatu Palestyny z następującym komentarzem: „Odbudowa Żydowskiej Siedziby Narodowej ma się dokonać bez żadnego uszczerbku dla praw ludności arabskiej w Palestynie”. Z kolei anonimowy przedstawiciel Polskiej Masonerii tak skomentował to wydarzenie: „Liga Narodów została założona przez ludzi w większości należących do masonerii. Masoni uczestniczyli także przy pracach związanych z powstaniem ONZ. ONZ i Wspólnota Europejska to przykłady, jak niewielka grupa ludzi może oddziaływać na losy świata”.

Dojście do władzy Hitlera i wzrost nazizmu w latach 1930. przyczyniły się do emigracji 250 000 Żydów do Palestyny. W ten sposób liczba Żydów w Palestynie wzrosła z 11% ogółu mieszkańców w 1922 roku do 33% w 1945 roku. Na dzień przed końcem brytyjskiego pełnomocnictwa w Palestynie, 14 maja 1948 roku, ogłoszono powstanie niepodległego państwa Izrael. Wkrótce potem pięć arabskich państw (Egipt, Syria, Jordania, Liban i Irak) zaatakowało Izrael, rozpoczynając wojnę o niepodległość Palestyny.

Syjonistyczni Żydzi na polecenie Rothschilda wtargnęli do Palestyny, przejęli ją i przymusowo ewakuowali oraz zabili miliony mieszkańców. Oni nadal mordują Palestyńczyków. Utworzenie państwa syjonistycznego Izrael było pogwałceniem prawa od samego początku. Nie jest też przesadą stwierdzenie, że założenie Izraela było przyczyną wybuchu II Wojny Światowej. Syjonistyczny Izrael kontroluje Amerykę, Wielką Brytanie, Kanadę, Francję oraz inne rządy, a Rothschildowie kontrolują Izrael.

Zdjęcie: Ziko (CC BY-SA 3.0)
Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,20 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o