Poważne niebezpieczeństwo szczepionek genowych

Opublikowano: 04.01.2021 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2183

Środki do tej pory podjęte (w walce z wirusem Sars-Cov-2, przyp. tłum.) są częścią strategii mającej na celu sprawienie, aby szczepionki były postrzegane jako zbawienie dla ludzkości.

Jaka jest zaleta uogólnionej szczepionki przeciwko chorobie, której śmiertelność jest bliska 0,05%? To masowe szczepienie nie jest konieczne. Ponadto ryzyko związane ze szczepieniem może przeważać nad korzyściami. Najbardziej niepokojące jest to, że wiele krajów, w tym Włochy, twierdzi, że są gotowe do szczepień w nadchodzących tygodniach, podczas gdy prace nad rozwojem i oceną tych produktów, a także ich skuteczności i nieszkodliwości zostały znacząco przyspieszone. A ich bezpieczeństwo, jak do tej pory nie zostało publicznie potwierdzone.

Szczepionki, czy produkty inżynierii genetycznej?

Mieliśmy łatwy dostęp jedynie do tych informacji, które pochodziły mniej lub bardziej pośrednio od rzeczników prasowych producentów szczepionek, co sprawiło, że ich notowania na giełdach astronomicznie wzrosły! Najgorsze jest to, że pierwsze oferowane nam „szczepionki” nie są szczepionkami, ale produktami terapii genowej.

Będziemy aplikować poprzez zastrzyk kwasy nukleinowe, które spowodują, że nasze własne komórki będą wytwarzać części wirusa. Absolutnie nie znamy konsekwencji tego zastrzyku, ponieważ jest to pierwszy tego typu zastrzyk u ludzi. A co, jeśli komórki niektórych „zaszczepionych” wytwarzają zbyt wiele elementów wirusowych, powodując niekontrolowane reakcje w naszym organizmie?

Pierwsze terapie genowe będą dotyczyły RNA, ale są projekty z DNA. Zwykle w naszych komórkach wiadomość jest wysyłana z DNA do RNA, ale w pewnych okolicznościach jest odwrotnie. Zwłaszcza, że nasze ludzkie komórki zawierają tak zwane „endogenne” retrowirusy zintegrowane z DNA naszych chromosomów od początków naszego istnienia na tej planecie.

Te „udomowione” retrowirusy, które nas zamieszkują, są generalnie nieszkodliwe (w przeciwieństwie do HIV, na przykład retrowirusa AIDS), ale mogą wytwarzać enzym, odwrotną transkryptazę, zdolną do transkrypcji wstecznej, z RNA do DNA. Tak więc RNA obce dla naszego ciała i podane we wstrzyknięciu mogłoby kodować DNA, tak samo jak obce, które może następnie zintegrować się z naszymi chromosomami. Istnieje zatem realne ryzyko trwałej transformacji naszych genów.

Ludzkie GMO

Istnieje również możliwość, poprzez modyfikację kwasów nukleinowych komórek jajowych lub nasienia, przekazania tych modyfikacji genetycznych naszym dzieciom. Ludzie, którzy promują te terapie genowe, fałszywie nazywane „szczepionkami”, są uczniami diabła. Traktują Włochów oraz innych obywateli świata, jak króliki doświadczalne. Nie chcemy stać się GMO (organizmami modyfikowanymi genetycznie), takimi jak pomidory czy transgeniczna kukurydza. Pracownik medyczny jednej z firm farmaceutycznych powiedział kilka dni temu, że liczy na efekt ochrony osobistej, ale nie należy zbytnio liczyć na wpływ szczepienia na transmisję wirusa, a tym samym na dynamikę epidemii.

To zakamuflowany przekaz, że nie chodzi o szczepionkę. Wstyd. Jestem jeszcze bardziej przerażony, ponieważ w zasadzie nie jestem przeciwny szczepionkom, ale twierdzę, że są szczepionki i „szczepionki”, a przed ich zastosowaniem należy zawsze rozważyć wszystkie za i przeciw. Musimy poinformować jak najwięcej ludzi o tym szczególnie zatrważającym przestępczym zamyśle!

Ludwik Pasteur zapewne przewraca się w grobie. Nauka, etyka lekarska, a przede wszystkim zdrowy rozsądek muszą w końcu przejąć kontrolę.

Autorstwo: Mariano Amici, lekarz
Źródło oryginalne: MarianoAmici.com
Źródło polskie: StolikWolnosci.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 6 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Punkt Zero 04.01.2021 16:59

    “Stop GMO” nabrało nowego znaczenia 🙂
    Bardziej ludzkiego można by rzec. Łamkaza
    Znając ludzi więcej będzie przeciwników modyfikowania kukurydzy niż Nas.

  2. rici 04.01.2021 23:07

    Ale jaja wychodza z tym szczepieniem na WUM, z tego wynika ze nikt tam sie nie chcial szczepic i sciagneli tych celebrytow, w ostatniej chwili wystarczy poczytac wywiad z Janda.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.