Potworna inwigilacja naszego życia! Chcą wiedzieć wszystko!

Opublikowano: 01.02.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 775

Wiadomości o tym, że służby specjalne w Polsce korzystają z oprogramowania szpiegowskiego „Pegasus” najpierw wyśmiewano, później próbowano przemilczeć, a teraz robi się wszystko, aby je banalizować. W efekcie opinia publiczna nie wykazuje jakiegoś szczególnego zbulwersowania faktem, iż wielu dziennikarzy, prawników, polityków i działaczy społecznych stało się obiektem totalnej inwigilacji przez aparat państwa. Co gorsza, zdobyte za pomocą „Pegasusa” informacje mogły trafić za granice, bowiem nie ma żadnej gwarancji na to, iż izraelski producent oprogramowania nie zostawił sobie tylnej furtki, aby pozyskać najcenniejsze dane wywiadowcze.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.