Poszukiwane osoby do tłumaczenia komiksów

Opublikowano: 18.06.2015 | Kategorie: Komunikaty, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 36

Jak zapewne niektórzy zauważyli, że komiksy na portalu “Wolne Media” pojawiają się z różną częstotliwością, czasami dosyć rzadko. Problemem jest brak tłumaczy. Jeśli masz ochotę i znasz angielski – możesz pomóc.

Do tłumaczenia jest kilka komiksów do wyboru:

1. “Przygody Niny” (pod linkiem paczka 10 odcinków w formacie .zip),

2. “Jezus i Mo”

3. “Mimi i Eunika”

4. “Ampersand”

5. “Kot i dziewczyna” (klikać na strzałki, by przewijać odcinki).

Tłumaczenia należy traktować jak zajęcie hobbistyczne w wolnym czasie. Tłumaczyć może każdy, ale proszę o zachowanie poniższej procedury.

PROCEDURA

1. Wybierz dowolny odcinek komiksu (nie dotyczy “Przygód Niny”, patrz wyżej punkt 1) i sprawdź, czy nie był już przetłumaczony na portalu WM.

2 Tłumaczenie wyślij za pomocą formularza kontaktowego dostępnego TUTAJ lub e-mailem na adres redakcja małpa adres strony WM.

3. W wiadomości z tłumaczeniem proszę umieścić link bezpośredni do oryginalnego komiksu, treść tłumaczenia i podpis tłumacza (może być pseudonim).

4. W przypadku, gdyby ten sam komiks przetłumaczyły równocześnie 2 osoby, zostanie wybrane tłumaczenie osoby, która nadesłała je jako pierwsza.

Z góry wszystkim dziękuję za pomoc.

Maurycy Hawranek
Administrator WM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o