Poszukiwana osoba do drobnych poprawek w szablonie

Opublikowano: 27.11.2019 | Kategorie: Komunikaty

Liczba wyświetleń: 2045

Witam!

Nowy szablon responsywny, jaki mamy, miał być lepszy, a ma jeden feler. Paski boczne w wersji desktopowej i mobilnej miały być wygodnymi widżetami (nie znam się na projektowaniu stron i sądziłem, że widżety są wbudowane w szablon, a okazało się, że są osobnymi elementami). I teraz za każdym razem gdy sprawdzam inną kopię szablonu strony (mamy pewne problemy na serwerze i czasami muszę coś sprawdzać dla porównania), widżety odpinają się od pasków bocznych i trzeba je na nowo do nich przyklejać.

Trzeba usunąć widżety i przywrócić paski boczne (sidebary) – nie jest to trudne, ale trzeba się znać na kodowaniu by rozumieć co gdzie wkleić i przekopiować. Sam bym chyba dał radę, ale boję się czegoś nie spieprzyć, bo nie czuję się w tym mocny.

Czy ktoś z Was potrafiłby to poprawić? Wymaga to podstawowej wiedzy jak działają szablony w WordPressie.

Na wykonawcę szablonu nie mam co liczyć, wziął wypłatę, odmówił nanoszenia poprawek i się zmył.

Maurycy Hawranek
Administrator WM

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.