Poświęcą Polskę dla dobra USA

Opublikowano: 22.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1226

Polski generał mówi niewygodną prawdę o Polsce. Zostanie poświęcona dla dobra innych, zwłaszcza dla Stanów Zjednoczonych.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. akami 22.04.2024 11:51

  Pan udający prezydenta Polski powiedział publicznie, że broń atomowa może być i powinna być rozmieszczona w Polsce w ramach global nuclear share NATO.

  Czyli ten humanoid jasno stwierdza, że Polska ma zostać celem, Nie Niemcy, jak do tej pory. Niemcy przesuna wyrzutnie do Polski, aby ew. zagłda odbyła się poza terytorium tego niemieckiego kalifatu.

 2. Katana 22.04.2024 13:04

  Brawo Boguś! W końcu…
  Widzisz, warto było razem ze mną służyć.
  Pozdrawiam.
  Twój były podwładny.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.