Polscy posłowie na liście „do odstrzału przez braci Ukraińców”

Opublikowano: 19.02.2024 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 5695

Posłowie Konfederacji wpisani na listę wrogów Ukrainy na stronie internetowej „Mirotworec”. Tajemnicą poliszynela jest, że za prowadzeniem tej strony stoją ukraińskie służby. A ludzie wpisani na tę listę to ludzie „do odstrzału”.

Kilka dni temu posłowie Konfederacji interweniowali w sprawie pogróżek, jakie zaczął otrzymywać przywódca rolniczych protestów Hubert Ojdana. Hubert Ojdana został wpisany na listę „Mirotworca” i od razu zaczął otrzymywać groźby. Teraz na tej liście znaleźli się również sami posłowie Konfederacji, tacy jak wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak oraz posłowie Krzysztof Mulawa i Witold Tumanowicz. To prawdopodobnie zemsta ze strony Ukraińców za wspieranie przez Konfederację rolniczych protestów.

Poseł Michał Wawer na konferencji prasowej poświęconej sprawie Huberta Ojdany wyjaśniał, czym jest lista „Mirotworca”: „Na tę listę wpisywani byli kolaboranci, zbrodniarze wojenni i wiele z osób, które zostały wpisane na tę listę, później zniknęło bez śladu, albo zostało zamordowanych. I teraz na tej liście znajdują się również Polacy”.

Dodajmy, że wcześniej na liście znaleźli się działacze Konfederacji biorący aktywny udział w protestach transportowców na granicy polsko-ukraińskiej, Rafał Mekler i Tomasz Buczek. Brak reakcji ze strony polskich władz, jak widać, rozzuchwalił stronę ukraińską, która posunęła się do wpisania na listę również posłów polskiego Sejmu!

Fakt wpisania na listę „Mirotworca” skomentował w mediach społecznościowych poseł Krzysztof Mulawa, który znalazł się na tej liście: „Panie ministrze Radosławie Sikorski, panie ministrze Marcinie Kierwiński, ledwie wczoraj byłem u Was z interwencją poselską, kiedy Ukraińcy zastraszyli polskiego rolnika, który chciał opuścić Polskę w obawie o życie i zdrowie. Rolnik został wpisany na listę wrogów Ukrainy, listę śmierci, »Myrotworec«. Dzisiaj ja, jako stojący w pierwszej linii z polskim rolnikiem i przewoźnikiem, zostałem wpisany na listę wrogów Ukrainy. Proszę o pilny kontakt Panów Ministrów, bo jest już kilka kroków za daleko. Rolnicy, przewoźnicy, a teraz już polski parlamentarzysta jest do odstrzału przez »braci Ukraińców«”…

Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

12 komentarzy

 1. rozrabiaka 19.02.2024 12:13

  “Proszę o pilny kontakt Panów Ministrów, bo jest już kilka kroków za daleko. Rolnicy, przewoźnicy, a teraz już polski parlamentarzysta jest do odstrzału przez »braci Ukraińców«”…” acha jak odstrzelać i powiesić polityków to głośno nie jeden woła “będziesz pan wisiał ” a jak chcą tego dokonać Ukraińcy to nie dobrze.
  No teraz rozumiem, politycy winni sytuacji mają teraz “coś” z tym zrobić, bo są sami na tej liście.
  Ale ja głupi jestem…

 2. KubaD. 19.02.2024 14:10

  Jak by nie było to jest jawna napaść na Państwo polskie

 3. Katana 19.02.2024 14:18

  Pytanie ilu Polaków już zabili… Liczba samobójstw wzrasta drastycznie… A nawet zabójstw niewyjaśnionych.

 4. Katarzyna TG 19.02.2024 14:23

  Prawdziwa natura zawsze z Ukraińca wylezie, choćby i po stu latach.

 5. Szwęda 19.02.2024 16:50

  Katana,
  Obecnie codziennie jest zabijanych wielu Polaków przez warszawską polskojęzyczną grupę przestępczą, która pozwala na wwożenie tysięcy ton rakotwórczej trucizny z krainy u.

 6. replikant3d 19.02.2024 17:51

  Nasze politykiery NIC nie zrobią w tej sprawie. To część planu wyludnienia naszego kraju. Dlatego udają że nic się nie dzieje. Dają ,,ciche,, przyzwolenie na działalność tego ,,tworu,, Wcale bym się nie zdziwił gdyby okazało się po latach że w działalność tej strony zaangażowane są służby specjalne USA i Syjonistów. To by tłumaczyło tę butę i beczelność Ukrów.

 7. Dobroca 19.02.2024 19:20

  Czy mógłby ktoś – bo mi się nie chce – szanownym Ukraińcom-listotwórcom wytłumaczyć łopatologicznie, że Konfederacja to dzieło tego samego gremium, które reżyseruje wojnę na Ukrainie?
  Wojnę bez cudzysłowu, bo jednak Ukraińcy masowo w niej giną. Obcy najemnicy – w tym Polacy – również.
  Doprawdy, głupio tak z boku patrząc wygląda, że Żyd Żyda wpisuje na jakieś listy…

  @Szwęda

  Szacunek za Twój komentarz.

 8. rozrabiaka 19.02.2024 19:44

  Zapomniałem pochwalić obrazek z tekstem” pracownicy centrum mirotworec” dobre

 9. radical3dom 20.02.2024 09:00

  polskie sluzby powinny potajemnie usunac tego filantropa ukrskiego

 10. Admin WM 20.02.2024 11:11

  @rozrabiaka

  Na zdjęciu są prawdziwi pracownicy Centrum „Mirotworec” działający na Ukrainie. Mają nawet na mundurach naszywki z logiem tej organizacji.

 11. rozrabiaka 20.02.2024 11:17

  Admin haha – przysięgam myślałem, że to było dla żartu.

 12. Katana 20.02.2024 13:28

  //w działalność tej strony zaangażowane są służby specjalne USA i Syjonistów//
  Oni są we wszystko zaangażowani. Trzęsą tym półświatkiem…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.