Posłowie chcieli uciec z Sejmu śmigłowcem

Opublikowano: 15.05.2012 | Kategorie: Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 4

Tabloid “Fakt” informuje o przeprowadzonej dziennikarskiej prowokacji.

W piątek, po głosowaniu posłów, w którym skazali oni społeczeństwo na harówkę do 67. roku życia, a związkowcy w odwecie zablokowali Sejm, zniecierpliwieni posłowie robili wszystko, by tylko jak najszybciej opuścić gmach przy Wiejskiej i udać się na “zasłużony” wypoczynek – weekend.

Walizki już były spakowane, bilety – zafundowane przez podatników, jednak związkowcy skutecznie udaremniali plany dzielnych polityków, zawiesiwszy na bramach łańcuchy z kłódkami.

Politycy chodzili od związkowca do związkowca, błagali, prosili, mrugali, niektórzy szli w ślady Wałęsy, skacząc bohatersko przez płot.

“Do Sejmu! Siedzieć tam do 67. roku życia!” – krzyczeli związkowcy.

Jeden z dziennikarzy Faktu zatelefonował do posłanki PO Magdaleny Kochan. Podając się za pracownika kancelarii zaproponował lot śmigłowcem, dodając, że to “wylot dla parlamentarzystów, którzy spieszą się do domu.”

Pani poseł entuzjastycznie się zgodziła, choć była nieco rozczarowana, że helikopter nie dowiezie jej bezpośrednio do rodzinnego Szczecina. I natychmiast podzieliła się radosną nowiną z kolegami posłami, wśród których radość z bliskiego ratunku była nie mniejsza, niż w jej przypadku.

Na helikopter posłowie się nie doczekali. Nie zjawił się żaden ze słynnych “sojuszniczych” Apache, który uniósłby ich na “zasłużony” wypoczynek.

Może zresztą i szkoda. Zapewne wiele osób nie miałoby nic przeciwko temu, by śmigłowiec rzeczywiście się pojawił i zabrał naszych dzielnych polityków. Najlepiej na Madagaskar – po wsze czasy.

Źródło: Władza Rad

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
jakiskretyn
Użytkownik
jakiskretyn

Powinni ich tam cały łikend przetrzymać. Bez jedzenia.

MamDosc
Użytkownik
MamDosc

Pacany :)

sunner
Użytkownik
sunner

Wcześniej czy później te rządzące k.rwy w ten właśnie sposób będą spier.dalać.

Raptor
Użytkownik

“W helikoptery wsadzą was i już tu nigdy nie wrócicie…”

Il
Użytkownik

Podobno rydzyk w ramach turbo do limuzyn (p)osłów szykuje fajerwerkowe dopalacze doczepiane magnetycznie do podwozi :]

Oj, szykuje się niezły pokaz sztucznych ogni :]

Il
Użytkownik

Podziemne przejścia i wyjścia z sejmu dokąd prowadzą ? :]

Boruta
Użytkownik
Boruta

Odwalić się od Madagaskaru! Do Smoleńska!

Devi
Użytkownik
Devi

Dobre, tonący brzytwy się chwyta. Fakt, Faktem ale prowokacja niezła.

Pola
Użytkownik
Pola

To była bardzo dobra lekcja dla posłów. Mieli czas na przemyślenie kogo w końcu mają reprezentować: siebie czy naród. I za to nie powinni się obrażać.