Porwali i torturowali Polaka. Zmarł w szpitalu

Opublikowano: 09.07.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 498

Policja hrabstwa West Midlands w środkowo-zachodniej Anglii opublikowała nagranie z kamery przemysłowej stancji paliw, na którym widać dwóch mężczyzn. Są oni podejrzewani o porwanie i torturowanie 45-letniego Polaka.

https://www.youtube.com/watch?v=HJM1LhcJ5Cw

45-letni Tomasz Samel został porwany sprzed swojego domu w Birmingham pod koniec marca. Jak podaje policja, mężczyzna został wciągnięty do białej furgonetki marki peugeot boxer. Po tym jak policja została poinformowana incydencie rozpoczęto poszukiwania ofiary poprzez namierzanie pojazdu. Jak udało się ustalić, furgon widziany był w okolicach Oxfordshire i Bristolu.

Ostatecznie Polak został znaleziony przez patrol policji w Bickerstaffe w hrabstwie Lancashire, które znajduje się około 130 kilometrów od ówczesnego miejsca zamieszkania 45-latka. Pan Tomasz miał poparzone ciało, natychmiast został przewieziony do szpitala gdzie zmarł.

Na filmie udostępnionym przez policję widać dwóch mężczyzn kupujących kamizelki odblaskowe. Detektyw Anastasia Miller w imienu grupy dochodzeniowej, zwraca się z prośbą o pomoc w zidentyfikowaniu osób widocznych na filmie. „To była absolutnie okropna napaść i ciężko pracujemy żeby zrozumieć, co i dlaczego zaszło tamtego dnia. Policja zapewnia wszystkim informatorom pełną anonimowość”.

Źródło: Cooltura24.co.uk


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Dawid 10.07.2019 12:41

    Mieszkałem w Anglii jakiś czas. Chcą nie chcąc poznałem trochę tej “polskiej patologii” i wiem, że jak przychodzi o sprawy Polaków to Angielska policja ma to po prostu w d….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.