Portugalia nakaże politykom ujawnić związki z masonerią

Opublikowano: 19.07.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1098

Przynależność osób sprawujących władzę do tajnych stowarzyszeń, jest w zasadzie tajemnicą poliszynela. Jednak teraz na mocy nowej ustawy nie będzie można tego ukryć, jeśli chce się brać czynny udział w polityce kraju.

Chodzi o tzw. „przejrzystość w polityce”, którą gwarantować ma ujawnienie ludzi, którzy mogą realizować agendę jakiegoś nieoficjalnego porozumienia, na mocy którego realizowane są działania nie do końca zgodne z interesem publicznym.

Jeżeli ktoś nie będzie chciał ujawnić swojej przynależności do takich grup, jak masoneria, nie będzie mógł piastować ważnych funkcji. Dotyczy to także osób, należących do organizacji religijnych.

Portugalia nie jest co prawda krajem, w którym zapadają najistotniejsze dla planety decyzje, stąd można sądzić, iż tamtejsi masoni nie kierują całą światową strukturą tej grupy, ale to dobry przykład dla państw o wiele bardziej kojarzonych z działaniami niejawnych stowarzyszeń.

Nie wiem, jak Wy, ale ja bardzo chętnie dowiedziałbym się, kto jest masonem w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Rosji, Chinach, Japonii, Izraelu, Watykanie oraz w Polsce.

Oczywiście, gdyby ci ludzie otrzymali ultimatum w postaci wyboru „albo-albo”, to może się okazać, że wielu prezydentów i premierów będzie musiało odejść z polityki.

To pokazałoby też, jak wiele „farbowanych lisów” jest w naszym społeczeństwie. Bo chyba nikt się nie łudzi, że masoni spotykają się i knują bez powodu.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szurnięty Mędrzec
Użytkownik
Szurnięty Mędrzec

“knują bez powodu” napisał, knują setki lat w przyszłość