Pomocna pożyczka

Opublikowano: 17.02.2020 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 556

Co robicie gdy pilnie potrzebujecie pieniędzy? Jeśli nie chcecie pożyczać od znajomych to idziecie do banku i bierzecie kredyt. Gorzej jeśli nie macie zdolności kredytowej. Wtedy z pomocną dłonią przychodzą parabanki. No może nie z taką pomocną, bo zarabiają na bardzo wysokich odsetkach. Ale czy spodziewalibyście się, że pożyczkodawca będzie wymagał, abyście to jeszcze Wy mu zapłacili za możliwość udzielenia pożyczki? Wydawałoby się, że nikt kto potrzebuje pieniędzy i jest o zdrowych zmysłach nie zgodzi się na takie warunki, ale nic mylnego.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.