Polski polityk zlecił zamach rosyjskiemu generałowi?

Opublikowano: 26.10.2016 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 320

“Gazeta Polska Codziennie” podaje, że niemiecki dziennikarz śledczy Jürgen Roth (autor książki „Tajne akta. Smoleńsk”) dotarł do pełnego raportu niemieckiego wywiadu BND na temat katastrofy smoleńskiej wraz z załącznikami.

Według gazety informacje z raportu mają pojawić się w nowej książce Rotha poświęconej tragedii smoleńskiej pt. „Smoleńsk. Spisek, który zmienił świat”. W raporcie streszczanym przez Rotha ma być podane nazwisko rosyjskiego generała, który według źródła BND miał przyjąć od polskiego polityka zlecenie dokonania zamachu. Autor dokumentu miał być zresztą chwalony przez niemieckie służby za swoją prace.

Na łamach „Gazety Polskiej Codziennie” możemy przeczytać, że „z raportu dowiadujemy się m.in., że informację BND o “wysoce prawdopodobnym zamachu przy użyciu materiałów wybuchowych” potwierdziło “wysokiej rangi źródło wewnątrz polskiej ambasady w K.”. Był nim “pułkownik polskiego wywiadu wojskowego”, który “zna bardzo dobrze wewnętrzne życie tej służby”, o imieniu Robert”.

Według niemieckiego dziennikarza informacja została potwierdzona niezależnie w dwóch bardzo dobrych źródłach. Roth przekonuje, że zamieszczenie w TU-154M ładunków wybuchowych nie mogło być możliwe bez zaangażowania sił polskich.

Raport BND ma zostać opublikowany w środowym tygodniku „Gazeta Polska”.

Opracowanie: wkt
Na podstawie: “Gazeta Polska Codziennie”, wPolityce.pl
Źródło: Stefczyk.info

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Podobno jak opublikują twarde dowody zamachu, to nastąpi okupacja Polski albo coś gorszego.