Polska wejdzie do wojny na Ukrainie?!

Opublikowano: 09.06.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 3394

Rasmussen twierdzi, że Wojsko Polskie niebawem dołączy do wojny na Ukrainie. Program Macieja Maciaka z cyklu „Musisz to wiedzieć!”.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. sanchop 09.06.2023 10:00

  Najpierw niech polski rząd przeprosi Ukraińców za sprowokowanie ich i doprowadzenie do wołyńskich “wypadków:
  -1.Gwałcenia a potem zabijania dzieci, kobiet
  2.zmuszenia do oddzielania mężczyzn żeby wykonać punkt pierwszy a potem do m.in. spalenia tych mężczyzn

  Na szczęście są cywile rosyjscy na terenach ukraińskich, którzy odgrywali rolę “Wołyniaków” w donbasie i na Krymie.
  Wszyscy są winni sytuacji na Ukrainie ale USA wprowadziła tam demokrację w końcu ludziom się tam dostatnio i spokojnie żyje

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.