Polska walczy z ostrym cieniem mgły

Opublikowano: 18.05.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1018

Kiedy prezydent Andrzej Duda próbował przekonać, że w Polsce trwa walka z „ostrym cieniem mgły” przedsiębiorcy rzeczywiście natrafili na opary, najpierw absurdu, który wyciągnął ich na ulice, a następnie gazu pieprzowego użytego przez policję, aby spacyfikować ich protest. Mimo starć w stolicy nikt z rządzących nie podjął próby rozmów ze zrozpaczonymi obywatelami, którzy pytali premiera Morawieckiego, czy ich sytuacja to spełnienie obietnic o „pracy za miskę ryżu”? Jedyną korzyść z zamieszek odniosły media, które chętnie relacjonowały starcia z policją. Zabrakło jedynie TVP, której dziennikarze najwyraźniej zajęci byli przygotowywaniem reportażu o podmianie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na Rafała Trzaskowskiego, czym Koalicja Obywatelska naraziła skarb państwa na niepowetowaną stratę. Dlaczego? Teraz bowiem trzeba będzie zutylizować dziesiątki milionów kart wyborczych przygotowanych na 10 maja.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.