Polska ubiła interes życia

Opublikowano: 13.09.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1815

Polska sprzedaje tanio węgiel Ukrainie, a teraz Ukraina sprzeda Polsce droższy węgiel. Interes życia? Podcast Suwerennego PL.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Krisnow 13.09.2022 09:24

  Śmiejemy się z polityków, mówimy że to idioci, oszołomy itp itd. Prawda jest taka, że oni doskonale wiedzą co robią, działają z premedytacją zarabiając olbrzymie pieniądze na tych wszystkich szemranych interesach. W świetle jupiterów w białych rękawiczkach robią interesy życia. Nasze wyśmiewanie ich jest im na rękę. Mając możliwość zarobienia ogromnych pieniędzy kosztem robienia z siebie błazna, no cóż prawie każdy z nas zrobiłby tak samo 😉

 2. Kaczor3333 13.09.2022 11:22

  Prawdę mówisz panie @Krisnow.
  Nie znam tych dwóch panów, ale po twoim komentarzu wnioskuję że to jacyś królowie biznesu. Jeden przypomina mi narkomana, a drugi jakiegoś komika z kiepskich komedii. Ale to jacyś poważni biznesmeni muszą być.

 3. Fenix 14.09.2022 07:42

  Dymisja rządu, i dymisja Dudy. Powód, zła gospodarka i zarządzanie , bogactwami naturalnymi , złe zarządzanie pieniędzmi obywateli z podatków. Powód , korupcja , rozrzutność , i zadłużenie Narodu ponad miarę. Władzy mniejszości dość ! Rządy i prawo większości Narodu, podporządkuje mniejszość, likwiduje partie. Prawo większości głosem Narodu, “Ja”jednostki władzą. Ja wybieram siebie,i swoje najwyższe dobro.

 4. Krisnow 14.09.2022 11:54

  Jedyne co ten wesoły gość potrafi to ubić muchę w kiblu, a i to wątpię bo muchy sprytne są 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.