Polska tożsamość. Koleją z Amsterdamu do Irkucka

Opublikowano: 19.05.2020 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 474


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. clanpapa 19.05.2020 21:20

    Tak to jest z ludźmi.Przepraszam za błędy ale od lat 60 mieszkam w Niemczech.Moje dzieci mówią i piszą po Niemiecku,Polsku,Angielsku.Moje wnuki mówią po Polsku,Chińsku,Niemiecku i Angielsku.Dlaczego Chińsku???Moja synowa jest z Nanchang male 11-sto milionowe miasto w Chinach.To tylko zależy od rodziców!!!No tak ale…….w Niemczech znam Polaków którzy jeszcze nie umieją Niemieckiego a już zapomnieli Polski!!!Tak to nie jest śmiech to tragedia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.