Polska przystąpi do wojny?

Opublikowano: 20.03.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1510

„Nie będziemy mieli wyjścia i wyboru” – powiedział ambasador Polski nt. ewentualnego włączenia się Polski w konflikt rosyjsko-ukraiński.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Krisnow 20.03.2023 09:44

    Ja mam propozycję jak tak bardzo spieszno panu ambasadorowi do wojny, to proszę się przeprowadzić z całą rodziną do np Przemyśla, i najlepiej bez prawa opuszczania miasta. Bardzo szybko szanowny pan ambasador zmieni zdanie!!!!! ;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/;/

  2. Stanlley 20.03.2023 09:44

    Tak… nas – społeczeństwo w mundury i na śmierć na froncie wschodnim – a dla nich wille w ciepłych krajach, plan ewakuacji rządu już przećwiczony?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.