Polska Cosa Nostra

Opublikowano: 22.04.2023 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 2064

Jaki cel ma utrzymywanie parlamentu, sejmu, kongresu skoro jednoosobowa decyzja (Józefa Bidena) przesądza o nałożeniu dziesiątków sankcji likwidujących gospodarkę obcego państwa, akcji dywersyjnej lub wojny? Jaki poziom demokracji ma rzeczywistość, w której sekretarz obrony organizacji wojskowej NATO jednoosobowo oświadcza, że członkostwo Ukrainy, będącej w stanie wojny, jest w jego strukturach przesądzone?

Wyniszczająco państwem i narodem rządzi tylko okupant i obca agentura. Po to likwidowano służby specjalne, by nowi nadzorcy Polaków mieli wolną rękę w oszustwie, kradzieży i grabieży na bezprecedensową skalę.

Od kiedy zjawiska codzienne zaczęły trącić stęchlizną znaną z rodzinnych doświadczeń okupacyjnych, problemy narastały, stając się nierozwiązywalne. Życie traciło sens kiedy minimalizm młodego pokolenia zaczął wyrażać się w prymitywnym rapie. Jakość wszystkich dziedzin, nawet jako fair play sportu utonęła w komercyjnym wrzasku trybun i fanów sprzed telewizorów. Ideologicznie posłuszne kino przestało mieć co do powiedzenia, podobnie teatr nazwał się „awangardowym”, odsłaniając coraz więcej ciała, a książki, poza sensacją obcego pochodzenia, uwodziły bez końca „odkłamywaniem” historii.

Nie zdumiewało w okresie rekordowego bezrobocia uprzejme doradztwo policji, że kiedy jesteśmy napadnięci, to lepiej oddać cokolwiek żąda napastnik, by uratować siebie. Z byka spadł, uderzając łbem w żelbeton, kto tę strategię wymyślił. Ludzie jednak dali się przekonać, oddawali i oddają bandytom coraz więcej życiowego dorobku, bo mają cieszyć się wegetacją bardziej niż jakimś tam dobrem materialnym, od którego posiwieli, przygarbieni, schorowani liczą na wybory mniejszych lub większych kretynów.

Pandemia w pełnej krasie obnażyła, że bandziory drwią z ludzkiej poczciwości, grabią ich za „niemanie” maski, o ile kto przytomny nie chce równać się z bandytą. Gdy kamery nasycają każdy kilo- i metr przestrzeni, kary, domiary, pozorowane inwestycje, których końca nie widać snują debilne sny o potędze. Co któryś z dozorców wyleci do Waszyngtonu lub Brukseli, mówi, że kupuje coś, czego potem nie ma, a pieniądze parują. Już nawet nieważne, czy to spłacanie mafijnego 447, czy napychanie własnej kieszeni, by kupić hacjendy w Miami wzorem ukraińskiego łapówkarza. Wieczne pozory modnego polityków pochylania się nad petycjami, protestami, pismami skropionymi łzami, pozory rozmów branżowych w Stolicy, gdy na zewnątrz z bossami zwanymi „partnerami” całkiem inna śpiewka. Polecam materiał obowiązkowy do obejrzenia – najnowszych buńczucznie wojennych deklaracji nominata premiera na ostatnim forum Rady Atlantyckiej. Materiały dostępne na stronie KPRM; po angielsku i po polsku, radośnie i służalczo, bo to tylko IV szereg piramidki mafijnej.

Chcąc zrozumieć nasze położenie, zestawiam sobie strukturę, zarządzanie i cel mafii z ośmiornicą zza oceanu. Żadnej różnicy. Jest szef-mózg, czyli „think tank” zwany Radą Atlantycką, która zleca zadania. NATO jako wojskowa struktura cywilnej komisji zwanej europejską. Co robi w niej szczególnie atrakcyjna przedstawicielka Międzynarodowego Funduszu Walutowego? Przecież tak jak w pandemii – o kasę chodzi, stąd dopytuje nadzorcę Polaków jak tam ma się gospodarka państwa przy tak intensywnym wsparciu sąsiada w potrzebie. Oczywiście, zapewnia nadzorca Polaków – świetnie, bo napływają nowe inwestycje, powstają nowe firmy. Zastrzega się, że jest dyplomatyczny, bo chodzi znów o firmy obce, które najeżdżają nas celem przeprania brudnych pieniędzy z brudnej wojny. Wszak okres wojny, dokładnie jak w pandemii jest czasem żniw dla wybranych, a dla wasali wojska przede wszystkim. Tak jak angażowane było ono w logistykę farmaceutyczną, tym bardziej w czasie wojny „kupują” sprzęt, który idzie na złomowanie na -krainę. Spłacać będą nie oni, a my i następne pokolenia, bo to za kredyty przecież.

Ludzie z wielu branż widzą to samo i nie mogą przestać kręcić głowami z niedowierzaniem „jak tak można w biały dzień”… Mafia nie potrzebuje nocy, działa przemocą 24/7, bo tak bezczelnie rządzi mafia w Ameryce, choć kulturalnie nazwana „deep state”. Oni już nie straszą baseballem, bo mają wojsko, policję, WOT, urzędy skarbowe, służby medyczne i kościelnych funkcjonariuszy, a żaden z nich to ksiądz Robak.

Doskonale wiedzą, że jak w II wojnie, czy pod zaborem, powstaje partyzantka z potrzeby wydostania się z macek ośmiornicy. Teraz też dochodzi do przesilenia, ale nadzorcy już przewidująco zaostrzonym rygorem więziennym będą walczyć z „terrorystami”, bo taki status ma samoobrona obywatelska.

Powtórzę się, ale to jest tylko logiczne, że wyniszczająco krajem rządzi okupant i obca agentura, w czym sedno naszego nieszczęścia; nadmiar poczciwości i kłaniania się w pas mafii białych kołnierzyków każdego dnia rozmywają się w milionach bzdetów powtarzanych bez końca i bez oznak zmęczenia. Taktowni kiwają więc główkami i cieszą się, że stać ich jeszcze na coraz gorszej jakości chlebopodobne pieczywo i margarynowe smarowidło w cenach luksusowych, żeby ich cholesterol był jak najniższy, wtedy odechce się im rozrabiać. Pozostaje milczeć nad trumną Polski i Europy. Jeśli przetrwają historycy, to napiszą w roku 2031, jak na własne życzenie doszło do bezprecedensowej skali, rozłożonego w czasie zbiorowego samobójstwa mieszkańców Europy.

Autorstwo: Jola
Źródło: WolneMedia.net

Lektura obowiązkowa

[1] https://pl.wikipedia.org/wiki/Mafia

[2] https://cosanostrapolska.wordpress.com

[3] https://shape.nato.int/operations


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 22.04.2023 21:37

    Jola, nic nowego. To się nazywa ,,socjotechnika,,Niestety tego przedmiotu nie nauczają w szkołach z oczywistych względów…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.