Polska na celowniku broni atomowej Rosji

Opublikowano: 04.06.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 963

Władimir Putin podpisał 2 czerwca dekret o podstawach rosyjskiej polityki państwowej w dziedzinie powstrzymywania agresji jądrowej.

W dokumencie podkreślono, że polityka powstrzymywania jądrowego ma charakter obronny i skierowana jest na podtrzymanie potencjału atomowego Rosji na poziomie wystarczającym dla zapewnienia bezpieczeństwa narodowego i gwarancji obrony suwerenności oraz terytorialnej jedności państwa oraz powstrzymania potencjalnych przeciwników przed agresją przeciwko Rosji lub (i) jej sojuszników. Dekret także wskazuje, że broń jądrowa traktowane jest jako „wyjątkowy środek” powstrzymywania, a jej użycie jest „ostatecznym, wymuszonym działaniem”.

„Powstrzymywanie jądrowe ukierunkowane jest na zapewnienie zrozumienia przez potencjalnego przeciwnika nieuchronności odwetu w razie agresji przeciwko Federacji Rosyjskiej i (lub) jej sojuszników” – czytamy w dekrecie.

Dekret wylicza sytuacje, które Rosja uznaje za zagrożenie stwarzające stosowne okoliczności do użycia broni atomowej.

1. Wzrost u potencjalnych przeciwników liczebności sił konwencjonalnych w pobliżu granic Rosji.

2. Rozwijanie rodzajów broni o ofensywnym charakterze.

3. Ulokowanie systemów rakietowych i przeciwrakietowych w przestrzeni kosmicznej.

4. Posiadanie przez państwa broni jądrowej i innych broni masowego rażenia.

5. Rozmieszczenie broni jądrowej na terytorium państw do tej pory nie posiadających takiej broni.

Polska spełnia już obecnie wymogi dwóch pierwszych punktów, zaś dzięki niezdrowej aktywności amerykańskiej ambasador Mosbacher i lokajskiemu rządowi RP, ma szanse spełnić warunki punktu 5. Mamy zatem pewność, że część rosyjskiego potencjału jądrowego jest wycelowana w Polskę.

Rząd, który prowadzi politykę zagraniczną, powodującą zagrożenie biologicznego istnienia narodu, powinien trafić przed trybunał.

Autorstwo: Maciej Wiśniowski
Źródło: Strajk.eu


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Foxi 04.06.2020 13:54

  Rozpoczęły się manewry Defender 20. Różne dziwne elementy szumią żeby być opanowanym bo usraelici szykują wielką prowokację mającą na celu wyzwolić użycie siły przeciw Polsce. Z tego co mówią na ulicach W-wy to prawdopodobnie jest przeznaczony jako ofiara wysoki urzędnik PIS, bo straszliwy panuje strach w tym środowisku. Źródło tych rewelacji od 14:30:
  https://www.youtube.com/watch?v=T-DWyjPz3ZA

 2. Szwęda 04.06.2020 14:50

  Najpierw odzyskanie niepodległości Polski, potem zmiana konstytucji i prawa, potem osądzenie bandytów, sprzedawców i zdrajców i stracenie!

 3. Dandi1981 05.06.2020 11:22

  Rosja mogla by podbic kraje bylego zwiazku radzeckiego bez atomu, ale wywolalo by to wojne no USA robia wszystko by oslabic rosje .
  Gdyby doszlo do konwencyjnej wojny to w wypadku gdy Rosja zdala by sobie sprawe ze przegrala to wyslala by atom jako akt desperacji I atak by poszedl w kazde najblizsze miejsce ktore jej zagraza nie tylko w polske ale w samsiednie kraje by odciac drogi DLA wojska konwecjonalnego prowadzace do Rosji.
  Wiec ukladanie sie z amerykanami nic nie zmienia jesli chodzi o atak nuklearny.
  Nawet jak rosja podbila by polske I inne kraje , USA I NATO otworzyly by front wyzwalajacy od strony niemieckiej i wtedy rosja przegrywajac I cofajac sie robila by sciane z atomu z Krajow utraconych I wierzcie mi stany by nie wyslaly ani jednej atomowki w strone rosji bojac sie kontrataku nuklearnego

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.