Polscy medycy – łowcy skór i mordercy

Opublikowano: 10.11.2020 | Kategorie: Prawo, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3246

28 sierpnia tego roku w sądzie lekarskim w Warszawie odbyła się rozprawa przeciwko profesorowi Janowi Talarowi. Profesor Talar prowadzi w Bydgoszczy Klinikę Wybudzeń ze śpiączki mózgowej (przy Akademii Medycznej). Sprawa jest tak bulwersująca, że aż trudno uwierzyć w jej realność! Jedyną reakcją na ten szokujący fakt, pozostaje wycie z bezsilnej rozpaczy i wściekłości!

Sprawę przeciwko Talarowi skierowali do sądu jacyś lekarze zajmujący się przeszczepami narządów, gdyż Talar psuje im biznesy! Ten wspaniały lekarz leczy ze śpiączki mózgowej ludzi, których zakwalifikowano w szpitalach jako „umarłych” i którym chciano pobrać narządy do przeszczepów.

Jeśli rodziny „umarłych” wiedziały o działalności profesora Talara, to nie zgadzały się na zabicie członka rodziny tylko przewozili pacjenta do kliniki w Bydgoszczy! Tam po po pewnym czasie leczenia “umarli” wracali do zdrowia i do normalnego życia! Przed budynkiem sądu zebrała się spora grupa pacjentów Talara, którym on uratował życie. Był młody człowiek którego chciano zabić w szpitalu by pobrać narządy do przeszczepów (uratowała go żona która zabrała męża ze szpitala i przewiozła do kliniki profesora Talara). Była dziewczynka którą też chciano zabić aby pobrać narządy. Jej matka przyjechała na rozprawę aż z Holandii. Były wzruszające sceny: ludzie których chciano zabić (pod pretekstem śmierci mózgowej) a którzy zostali wyleczeni przez Talara, płakali ze wzruszenia i nie kryli oburzenia z faktu postawienia przed sądem człowieka któremu zawdzięczają życie.
Profesor Talar uratował życie kilku tysiącom ludzi, których uznano w szpitalach całej Polski za “umarłych” i których chciano wypatroszyć by uzyskać narządy do przeszczepów.

Sprawa prof. Talara jest tak bulwersująca, że aż niewiarygodna. Co jakiś czas staje ON przed sądami lekarskimi które chcą go pozbawić prawa wykonywania zawodu. Tym razem tym medycznym skurwysynom zapewne się to uda, gdyż działalność Talara pozbawia ich narządów do przeszczepów, a więc i możliwości zarabiania na zabijaniu jednych ludzi by ratować innych. Sąd odroczył rozprawę do października.

https://www.youtube.com/watch?v=NO9txzbGwIQ

Każdy z kilku tysięcy przypadków wybudzenia ze śpiączki mózgowej pacjentów przez pana Profesora Talara, nadaje się do zawiadomienia prokuratury o próbie zabójstwa przez lekarzy by pobrać organy do przeszczepu. W KAŻDYM (!) z tych przypadków, lekarze informowali rodzinę o „śmierci” pacjenta i próbowali wymusić na rodzinie zgodę na pobranie organów!
Ci pacjenci których rodziny nie wyraziły zgody na pobranie narządów (a wcześniej na zabicie chorego) i przewiozły chorego do kliniki Talara – przeżyli, zostali wybudzeni i prowadzą normalne życie- pracują, uczą się, itp. A ile było przypadków, gdy przerażona i zdezorientowana rodzina wyrażała zgodę na zabicie chorego i pobranie jego narządów do przeszczepu?? Tego się nigdy nie dowiemy.

W państwie prawa prokuratura powinna wszcząć postępowanie z urzędu aby to wyjaśnić! Działalność profesora Talara pokazuje, że cała transplantologia balansuje na granicy przestępstw mordowania ludzi (których można skutecznie leczyć, co pokazuje profesor Talar!!!) by pobrać ich narządy do przeszczepów. Dlatego profesor Talar postuluje ograniczenie prawnych możliwości przeszczepów narządów tylko do przypadków nie budzących żadnych dylematów moralnych.

To znaczy (dla przykładu): ojciec (czy matka) może oddać własną nerkę (czy część wątroby) dla własnego dziecka czy nawet dla osoby obcej, gdyż takie pobranie narządu nie kończy życia dawcy. Każdy inny przypadek, gdzie pobranie narządu do przeszczepu jest równoznaczne ze śmiercią dawcy, stwarza pole do makabrycznych nadużyć, co swoim działaniem ujawnia profesor. Opisuje on dla przykładu swoją rozmowę z lekarzem jednego z polskich szpitali, który namawiał rodzinę na zgodę by dziecko w śpiączce mózgowej zabić i pobrać jego narządy do przeszczepów. W pewnym momencie rozmowy telefonicznej lekarz ten stracił panowanie nad sobą i rozpłakał się, gdyż dziecko które chciał zabić zaczęło ronić łzy! Dziecko to zostało wybudzone przez Talara i prowadzi normalne życie, a byłoby zabite i wypatroszone z wnętrzności, gdyby nie czujność rodziców. Tego nie można tolerować, to jest czysty kanibalizm!

KANIBALIZM!

I dlatego ci którzy na tym odrażającym procederze robią gigantyczne pieniądze chcą profesora Talara unicestwić zawodowo.

Przerażające jest to, że środowisko lekarzy w Polsce, pozostawiło profesora samego, obojętne na straszliwą krzywdę jaką wyrządzają jemu oraz tym nieszczęśnikom którzy pod pretekstem śmierci mózgowej zostaną zabici przez lekarzy i wypatroszeni z organów! Gdy zabraknie profesora Talara i jego kliniki, nikt już nie uratuje od pewnej śmierci pechowców u których zdiagnozowano „śmierć mózgową”.

Przerażające jest to, że całe środowisko lekarzy stało się zgrają „łowców skór”, którzy nawet jeśli sami nie mordują ludzi, to bezczynnie przyglądają się jak czynią to ich koledzy.

Przerażające jest to, człowiek który jako jedyny „sprawiedliwy” przeciwstawił się bandzie “łowców skór”, został przez całe środowisko lekarzy w Polsce pozostawiony sam sobie, a część tego środowiska chce go unicestwić zawodowo.

Giniemy jako naród i jako cywilizacja!

Autorstwo: Anthony Ivanowitz
Źródło: NEon24.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Maria 10.11.2020 18:28

  Medycyna, która obecnie jest praktykowana, jest oparta na fałszywych teoriach, z których najważniejsza jest XIX wieczna teoria infekcyjności. Wielokrotnie podważana przez doświadczenia współczesnych Pasteurowi lekarzy, naukowców. To “dzięki” niej i fałszywej definicji właściwości NUKLEOPROTEINY czyli WIRUSA sprzed 60 lat – trwa PLANDEMIA.
  https://www.nobelprize.org/prizes/medicine/1965/lwoff/biographical/
  Kolejna to teoria o istnieniu “bliźniaków genetycznych” oraz FAŁSZYWA, przyjęta przez nieupoważnione do tego gremium DEFINICJA ŚMIERCI MÓZGOWEJ. Te dwa ostatnie fałszywe założenia umożliwiają prowadzenie odrażających geszeftów przeszczepowych – współczesnej formy kanibalizmu.
  Przeszczepy są procedurą skazaną na niepowodzenie – odrzucenie obcej biologicznie tkanki. Ponieważ NIE MA IDENTYCZNOSCI W ŚWIECIE BIOLOGICZNYM. Nawet bliźniacy jednojajowi muszą brać trucizny osłabiające system immunologiczny odrzucający obcą tkankę ( mimo 99,9% zgodności genetycznej) “Trwałość” przeszczepu nerki – MAX 14 LAT.
  Każdy może to sprawdzić na forum przeszczepów nerek od bliźniaków jednojajowych.

  Nowy paradygmat medyczny http://www.learninggnm.com

 2. ostermajk 10.11.2020 18:48

  oczywiście, sam Pasteur przyznał się na łożu śmierci, że to inni mieli rację..Bechamp, Bernard etc.

 3. Foxi 10.11.2020 20:55

  Zapowiada się bardzo dynamicznie. Będą szczepić przeciwko chorobie bezobjawowej. W Indiach już tak robią. Tam szczepionka jest jedynym “darmowym” lekarstwem dla biedoty… Super wynalazek. Szczepionki są bardzo opłacalne. Dlatego mamy zagwarantowane pandemie. Koncerny będą miały jeszcze więcej kasy na propagandę i dla lobbystów. Będzie dobrze dla koncernu. Wszystkich wielokrotnie dobrowolnie pod przymusem zaszczepią. A dla opornych zakupiono 150 tyś kaftanów bezpieczeństwa. Stado nie ma nic do powiedzenia, bo pastuch decyduje.

 4. Dandi1981 11.11.2020 14:31

  Szczepionki to nic innego jak wstrzykniecie oslabionej choroby, media tarabania mldy chorych na covid na swiecie, wiec po co ich szczepic jezeli przeszli chorobe, malo tego chca szczepic wszystkich w okreslonym przedziale czasowym np co 2 lata.
  Teraz 2 sprawa a kto koniowalowi sw niepamienci Zbigniewowi Relidze dal stanowisko ministra zdrowia, taki zacny kardio zlodziej i swoiemu srodowisku zafundowal kasy rumowskie i tak w osrodku panstwym nie ma juz miesiecznej pensji tylko taka jaka zakombinuje. Wiec jezeli jest od uslugi typu pszeszczep, amputacja leca po tych najdrozszych, dentysta ma wiecej za wyrwanie niz borowanie idziesz a on ci mowi ze zeba zdrowego trzeba kanalowo i przyjdz do mnie prywatnie znowuz w angli maja inny motyw kazdemu oferuja koronke za 200 funtow. W kazdym razie pracuja w nieswoim gabinecie a maja placone od uslugi i to rodzi naduzycia bo kazdy chce zarobic jak najwiecej nawet kosztem innych. A tak sluzbe zdrowia charakteryzuja kolejki, przekrety a wszystko to by bylo zlikwidowane gdyby wrocily miesieczne place a i tak musi przyjac wszystkich co sie zarejestrowali rano i zadnych bookowan do przodu co to prywatny gabinet zeby klijentow do przodu sobie nagrywal a pozniej terminy za pol roku i polowa nawet nie pamienta ze miala wizyte i nie przychodzi.
  A tak 6 rano pod przychodnia w kolejcebrejestrujesz sie 8 ,podchodzisz do rejestracji 1 a tu 2 numerek bo rejestrujaca ukradla 1 dla kolerzanki, przekret goni przekret powini ta cala sluzbe zdrowia sprywatyzowac, strasza ze tysiac za noc w szpitalu ale jak by byla konkyrecja ceny by sie wachaly od 50 zl

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.