Północni Koreańczycy zostaną straceni za misjonarstwo

Opublikowano: 06.03.2014 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 473

Trzydziestu trzech obywateli Korei Północnej zostało skazanych na karę śmierci za kontakty z południowokoreańskim misjonarzem, zatrzymanym w Korei Północnej.

Skazani oskarżeni zostali o próbę obalenia władzy i otrzymania dużej kwoty na budowę 500 podziemnych kościołów.

51-letni Kim Jeong-wook został zatrzymany przez północnokoreańskie władze w październiku. Miał przy sobie chrześcijańskie teksty, filmy i inne religijne materiały. Misjonarz powiedział, że udzieliły mu wsparcia południowokoreańskie służby specjalne. Przedstawiciele służb wywiadowczych Korei Południowej oświadczyli, że Kim Jeong-wook nie jest ich pracownikiem.

Źródło: Głos Rosji


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Konter 06.03.2014 16:06

    Mówcie co chcecie, ale odwagi temu misjonarzowi nie brakuje.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.