Północne otwarcie – wejście do wewnętrznej Ziemi

Opublikowano: 06.12.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 843

Czy Wally Herbert, nie zdając sobie sprawy z tego co się dzieje, wjechał a następnie wyjechał na swoim psim zaprzęgu z północnego otwarcia? O czym mogą świadczyć anomalie cieplne, pył kwiatowy i zielone drzewa dryfujące razem z prądem zwanym Transpolarnym Driftem? Skąd co róż się biorą na wyspach Nowej Syberii zamarznięte w bryłach lodu zwierzęta z prehistorycznych epok? Skąd się wzięła legenda wśród Eskimosów, o tajemniczym, pięknym i ciepłym lądzie znajdującym się na dalekiej północy? Czyżby mit o Hyperborei to prawdziwa opowieść o istniejącym i nieodkrytym do tej pory lądzie? Czy radzieccy piloci, nieopatrznie wlecieli do wnętrz Ziemi? Czy zebrane dowody z wypraw polarnych świadczące o wejściu w głąb Ziemi zmienią podejście nauki i zostanie zorganizowana międzynarodowa wyprawa raz na zawsze wyjaśniająca sprawę otwartych biegunów Ziemi?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o