Polka sprzątająca nago w Wielkiej Brytanii

Opublikowano: 27.10.2018 | Kategorie: Gospodarka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 3597

Wiele Polek pracujących za granicą trudni się sprzątaniem. W Wielkiej Brytanii mogą zarobić więcej niż zwykła sprzątaczka, jeśli do pracy zamiast w fartuszku przyjdą nago.

Firma Naturist Cleaners powstała w 2017 roku i jest obecnie liderem na rynku usług sprzątania nago w Wielkiej Brytanii, zamierza nawet rozszerzyć swoją działalność na terytorium Szkocji i Irlandii.

W rozmowie ze Sputnikiem założycielka i właścicielka firmy Laura Smith opowiedziała, skąd wziął się pomysł na świadczenie usług sprzątania bez ubrań. “Zaczęłam od zwykłej firmy sprzątającej domy i pewnego dnia otrzymałam telefon od lokalnego naturysty, który szukał firmy sprzątającej. Podsunął mi pomysł na rozpoczęcie tej przygody i na zaoferowanie usług naturystom w postaci nagiego personelu sprzątającego” — wyjaśniła założycielka firmy.

Jak podkreśla Laura, początkowo firma miała problemy z rekrutacją wystarczającej liczby pracowników, którzy zgodziliby się sprzątać nago. “Kiedy zaczynaliśmy, było bardzo ciężko znaleźć ludzi i się reklamować, ponieważ większość stron internetowych blokowała jakiekolwiek treści związane z nagością i naturyzmem. Na szczęście dzięki ciężkiej pracy mamy obecnie tylu kandydatów na sprzątaczy, że nie musimy już się reklamować” — powiedziała Laura Smith.

Właścicielka firmy podkreśla, że świadczone przez jej pracowników usługi nie mają charakteru seksualnego. “Zapewniamy profesjonalne osoby sprzątające, które przychodzą do domu lub biura klienta, aby posprzątać i wykonać inne prace domowe zupełnie nago. Pokazujemy, że naturyzm jest po prostu innym stanem bycia i pomimo wielu nieporozumień jest całkowicie naturalny. Zaznaczamy bardzo wyraźnie, że nasze usługi nie są i nie powinny być traktowane jak usługi seksualne.”

Godzina pracy osoby sprzątającej bez ubrania kosztuje prawie dwa razy więcej niż w ubraniu (45 funtów vs. 25 funtów). Klient zamawiający usługę „nagiego sprzątania” przy rejestracji w formularzu na stronie firmy ma możliwość wyboru „parametrów” osoby, która zrealizuje jego zamówienie. Można wybrać płeć osoby sprzątającej (panowie też są „w ofercie”), przedział wiekowy, typ sylwetki, a także rozmiar biustu.

Kto najczęściej korzysta z takich oryginalnych usług? Według Laury Smith z usług jej firmy korzystają zarówno mężczyźni, jak i kobiety, zdarzają się też pary, są to głównie Brytyjczycy w wieku od 30 do 60 lat. Klienci mają bardzo różne preferencje, jeśli chodzi o wygląd osób sprzątających, ale zwykle są bardzo zadowoleni z usługi. Reklamacje zdarzają się głównie wtedy, gdy osoba sprzątająca nie zdoła dotrzeć na miejsce.

“Każdy klient ma swoje preferencje, bardzo ciężko jest stwierdzić, jaka „kategoria” osób sprzątających jest najbardziej popularna. Zwykle otrzymujemy zapytania od klientów, którzy szukają osób sprzątających w podobnym wieku, niektórzy nie lubią tatuaży lub preferują osoby zaokrąglone lub szczupłe. Ale wyjaśniamy naszym klientom, że nie jesteśmy agencją modelek i nie jesteśmy w stanie zapewnić usług sprzątania, opierając się na wielu kryteriach. Jednak pozwalamy naszym klientom na wybór osoby sprzątającej, ponieważ jest to usługa sprzątania nago, chcemy mieć pewność, że nasi klienci i pracownicy będą czuć się komfortowo” — wyjaśniła Smith.

Jak wygląda taka praca z punktu widzenia pracownika? 35-letnia Agnieszka, która w firmie Naturist Cleaners pracuje niecały rok, opowiedziała w rozmowie ze Sputnikiem, jak wygląda jej praca.

— Jak długo pracuje Pani w firmie Naturist Cleaners? Jak to się zaczęło?

— Zobaczyłam artykuł o firmie, potrzebowałam pieniędzy, aby dorobić do mojej drugiej pracy. Potrzebowałam czegoś, co będzie pasowało do moich dni wolnych. Mogę więc wybrać, kiedy chciałabym pracować. Pracuję prawie od roku.

— Czy pamięta Pani swój pierwszy dzień w pracy? Jaki był? Czy była pani zdenerwowana, zawstydzona?

— Jeśli ktoś nie przywykł do naturyzmu, to rozebranie się na początku jest straszne. Byłam na kilku plażach i w klubach dla naturystów, więc rozebranie się i sprzątanie nago nie było dla mnie wielką sprawą. Poza tym przyzwyczajasz się do tego i teraz już mi to nie przeszkadza. Jest to dość łatwa praca, z elastycznym czasem pracy, spotkałam tam kilku miłych klientów, dobre pieniądze i, o dziwo, nie musisz być szczupłą dwudziestolatką, aby klient czerpał przyjemność z rozmowy ze mną i patrzenia na moje ciało podczas sprzątania.

— Kim są Pani klienci? I na czym dokładnie polega Pani praca?

— To głównie mężczyźni w wieku od około 40 do 50 lat, czasem pary. Moja praca polega na sprzątaniu, bardzo lekkim, to głównie wycieranie kurzu, odkurzanie, mycie podłogi, czasem też prasowanie.

— Jak reagują na Panią klienci? Czy często także są rozebrani?

— Dobrze, bardzo przyjaźnie i z szacunkiem. Musimy przestrzegać firmowych procedur, takich jak kontaktowanie się z siedzibą firmy, żeby pracodawca był pewny, że jestem bezpieczna. Tak, większość klientów także jest nago. Czasem klienci są bardzo nieśmiali i przez cały mój pobyt pozostają w ubraniu.

— Czy zdarzyły się Pani w pracy jakieś ciekawe lub niebezpieczne sytuacje?

— Nie, nigdy nie czułam, że jestem w niebezpieczeństwie. Raz miałam klienta, który miał urodziny w dniu rezerwacji, i Laura poprosiła mnie, żebym kupiła tort i zaśpiewała mu 100 lat nago, klient był bardzo zaskoczony i szczęśliwy.

— Jak długo zamierza Pani pracować jako naga sprzątaczka?

— Nie wiem, póki co praca mi odpowiada. Tak długo, jak będę mogła.

— Czy praca daje Pani satysfakcję? Czy przynosi dużo pieniędzy?

— Nie przynosi zbyt wiele pieniędzy, ale pomaga zwiększyć miesięczny dochód.

— Czy w przyszłości planuje Pani powrót do Polski?

— W tym momencie nie, ale kto wie. Tęsknię za swoją rodziną i przyjaciółmi z Polski.

Autorstwo: Roksana Dworkowska
Zdjęcia: Naturist Cleaners
Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Aida 27.10.2018 15:28

    Głupie to…

  2. polach 27.10.2018 17:18

    Sprzątanie jest przykrywką, to są usługi seksualne nieco podobne do striptease – chodzi o to samo, aby klient się podniecił, za to płaci( za patrzenie i korzystanie z energii seksualnej rozebranej kobiety) a nie za stricte sprzątanie…Stąd są opisane ich preferencje jakie chcą oglądać “sprzątaczki” rodzaj fetyszu.

  3. agama 27.10.2018 17:52

    no Angielek raczej nikt trzeźwy nie zatrudni

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.