Polityk obiecuje most tam, gdzie nie ma rzeki

Opublikowano: 19.09.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1223

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Drnisrozrabiaka 19.09.2023 09:54

    Odnośnie treści zawartej w programie:
    Zwróciłem uwagę kiedy to w wywiadzie z sykulskim w “sprawie dla Jarosława ” pytał sykulskiego(prowadzacy) o możliwą koalicję z koroną i kimś jeszcze i “ten Maciak”.
    To samo na antysystemowym banbye, wywiad czy to prowadzi patlewicz, nie wiem ale powiedział “Ruchu hehe dobrobytu i pokoju hehe” tyle o antysystemie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.