Policja w Kambodży ostrzelała robotników

Opublikowano: 04.01.2014 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 207

Trzy osoby nie żyją, po tym jak policyjne siły otworzyły ogień do demonstrujących robotników żądających podniesienia płacy minimalnej do 160 dolarów za miesiąc. W demonstracji brali udział nie tylko robotnicy, ale również buddyjscy mnisi.

Dokładnie jeden dzień wcześniej przed tym haniebnym policyjnym morderstwem, na miejsce zostali wezwani spadochroniarze którzy mieli zapanować nad robotnikami i nie dopuścić do demonstracji. Obrońcy praw człowieka mówią o około 15 zatrzymanych osobach i wielu rannych.

Autor: MarcheVa
Na podstawie: www.cambodiadaily.com
Źródło: CIA

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
supertlumacz
Użytkownik
supertlumacz

Niesamowite!

Wiem że na Dalekim Wschodzie regularnie wylęgają się różne zarazy. Przykładowo, wirus grypy mutuje corocznie i dalej rozprzestrzenia się na cały świat. Pamiętam że parę razy podawano Hongkong jako źródło nowej mutacji.

Natomiast myślałem że Daleki Wschód odporny jest na zarazę PŁACY MINIMALNEJ która wylęgła się w Europie.

To chyba jakaś mała demonstracja bo w obliczu tak ogromnego niekonstytucyjnego zagrożenia , gdyby miało większą skalę, legalne konstytucyjne władze poprosiłyby Chiny o przyjście z pomocą uderzenia jądrowego. Taki jądrowy klaps dla ukarania niesfornej tłuszczy…

supertlumacz
Użytkownik
supertlumacz

Oryginalne angielskojęzyczne źródło podaje ciekawszą i obszerniejszą informację http://www.cambodiadaily.com/news/paratroopers-deployed-at-garment-protest-15-detained-injured-49960/ , aczkolwiek nie wyjaśnia do końca czy interweniowały wojska powietrzno-desantowe (ros. vdv) http://www.youtube.com/watch?v=0rAHrHd2lcw czy też mięczaki z policji szturmowej (w Polsce “antyterroryści”), z Alfy, czy z innego Gromu.

Dziesiątkowanie Alfy (“Wszystkich”!) przez pojedynczego zawodowca pokazane jest na moim ulubionym filmie Leon Zawodowiec http://gidonlinekino.com/2011/05/leon/
Link działa, sprawdzałem

8pasanger
Użytkownik

Przeciwnikom demokratycznych praw obywatelskich i zwolennikom strzelania do protestujácych obywateli gratulujE szczero$ci.Pinochet oraz Adolf Hitler byliby z was dumni moze nawet Józef Stalin da£by wam order za zami£owanie do zamordyzmu.

aZyga
Użytkownik
aZyga

Na trzy komentarze tylko jeden normalny ! Ręce opadają :(

Marcello Rubini
Użytkownik
Marcello Rubini

Widzę, że gimbaza z sekty Judasza Qrwina-Miękkiego powoli przejmuje ten zacny portal. Szkoda. Trzeba będzie się rozejrzeć za inną stroną, od której zaczynałbym dzień. Mam jednak nadzieję, że jakiś moderator tu zagląda i jednak sprzątnie fekalia zostawione tu przez mentalne ameby z sekty pajaca w muszce.