Policja w Bahrajnie torturowała lekarzy

Opublikowano: 14.05.2011 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 566

BAHRAJN. Według informacji uzyskanych przez telewizję Al-Dżazira w Bahrajnie policja zatrzymywała i torturowała pracowników medycznych, pomagających rannym podczas pro demokratycznych demonstracji.

Zatrzymanych zostało co najmniej 47 lekarzy i pielęgniarzy, a w sprawie co najmniej 150 osób toczą się policyjne dochodzenia.

Niektórzy lekarze byli zatrzymywani już po stłumieniu protestów w domach. Podczas przesłuchań torturami próbowano wymusić na nich przyznanie się do “podsycania nienawiści do władz Bahrajnu”.

Lekarze są kolejna grupą, w którą uderzyły rządowe represje. Wcześniej zatrzymano ponad 70 nauczycieli podejrzanych o popieranie protestów opozycji.

Opracowanie: Piotr Ciszewski
Źródło: Lewica


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Delite 14.05.2011 17:27

    Złem moce rządzą tym światem, gdzie ten wspaniały Bóg chroniący ludzi od złego. On chyba nie istnieje, skoro za czynienie dobra ludzie są skazywani na tortury i cierpienie, a egoistyczne elity wynagradzane za destrukcje i zniszczenie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.