Użyto gazu łzawiącego przeciwko dziennikarzom

Opublikowano: 11.11.2013 | Kategorie: Media, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 257

Grecka policja została zmuszona do użycia gazu łzawiącego, aby nie wpuść byłych pracowników zamkniętego państwowego radia i stacji telewizyjnej ERT do budynku Pałacu Radia.

Po zamknięciu w czerwcu dziennikarze telewizji państwowej opuścili budynek, oświadczając, że rząd działa bezprawnie. W nocy z 6 na 7 listopada policja usunęła z budynku Pałacu Radia dziennikarzy.

Stacja telewizyjna przeniosła się do internetu, gdzie kontynuuje nadawanie ze studia w innej dzielnicy Aten. Nadawane są również transmisje na żywo z wydarzeń sprzed ERT, gdzie dziennikarze na ulicy postawili stół i omawiają sytuację i działania rządu.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o