Policja rozgoniła pielgrzymkę na Jasną Górę

Opublikowano: 27.05.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1525

Po raz pierwszy od 365 lat „Pielgrzymka na Jasną Górę” została zatrzymana przez policję. Ludzie uciekali w popłochu przez okoliczne pola.

Policja rozgoniła pieszą pielgrzymkę idącą z Łowicza do Częstochowy. Oznacza to, że to co nie udało się okupantom oraz komunistom z PZPR, udało się bezobjawowym katolikom z PiS. Tradycja kultywowana przez ponad 360 lat została przerwana z powodu medialnej epidemii w której miesięcznie rzekomo umiera 300 osób.

Ta rządowa epidemia stała się pretekstem do niewyobrażalnego zamordyzmu, większego nawet niż w mrocznych czasach PRL. Praktycznie zamknięto kościoły, a teraz uniemożliwia się Polakom nawet pielgrzymek i to idących z zachowaniem tzw. dystansu społecznego, wymyślonego przez rząd.

Niekonstytucyjnie wprowadzono zakaz zgromadzeń co wprowadzono rozporządzeniem Ministra Zdrowia, zamiast ustawą i wszyscy przestrzegają tego dokumentu jakby był obowiązującym prawem. Oznacza to, że Minister Zdrowia może sobie odwołać działanie Konstytucji aktem niższego rzędu.

Pielgrzymka została potraktowana jako nielegalne zgromadzenie i dlatego rozpędzono ją tak jak protesty przedsiębiorców. Na szczęście nie doszło do gazowania rozmodlonych ludzi. Ale fakt, że niektórzy z nich uciekali w popłochu przed policjantami jest bardzo wymowny i świadczy o nowym postrzeganiu rządowych stróżów prawa.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 4,56 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Koszerny Adolf
Użytkownik
Koszerny Adolf

Ale numer! kaczor lepszy od Stalina!

marioelche
Użytkownik
marioelche

Smutno to wszystko wygląda. Już mogliby choć religię wykorzystywanym niewolnikom zostawić. I tak w większości nie dożywają tych obiecanych emerytur i umierają w okolicy tzw. “wieku emerytalnego”. Więc po co ich jeszcze dołować pod koniec życia? I tak przecież zaplanowali dla nich obowiązkowe zastrzyki.. W swej poprzedniej edycji bolszewia też walczyła z religią, ale jej się nie udało. Miejmy nadzieję, że ta obecna , która ukryła się pod nazwami “nowa normalność” czy “dobra zmiana” też nie da rady. Religijny zbytnio nie jestem, ale jakoś mnie to postępactwo irytuje..

robcioRR
Użytkownik
robcioRR

No brawo PiS……………………….. Kaczor pielgrzymowal do Lecha na cmentarz -mozna? -mozna. Co mozna wojewodzie to nie tobie smrodzie……

Piron
Użytkownik
Piron

Powiem wam coś, w założeniach NWO jest jedno państwo, (500 mln ludzi) jeden przywódca i jedna religia, powyższe wydarzenia i cała ta hucpa związana z Covid 19 dobitnie potwierdzają tą tezę. Pomimo silnie promowanego w mainstrimowych mediach “PIS Katolicyzmu” rozgania się pielgrzymki i ogranicza uczestnictwo we mszach św, pomimo tak zwanych “tarcz antykryzysowych” upadło tysiące małych firm, znacząco zwiększyło się bezrobocie i bieda, pomimo braku jakichkolwiek podstaw do szczepień, agresywnie promuje się ich obowiązkowość, pomimo ewidentnej niekompetencji pana Szumowskiego media przedstawiają tego dwulicowego człowieka jako super ministra. Patrząc na to wszystko pomyślcie dokąd zmierza nasz kraj?, (totalitaryzm) i komu służą nasi politycy? (banksterom).

polantek
Użytkownik
polantek

Nikt nie zamierza płacić a tymbardziej umierać za wiarę. Jaka wiara taka i rzeczywistość.

woma123
Użytkownik
woma123

HI

Moim zdaniem to prowokacja “jedynie słusznej władzy”. Tzw. komuniści tez stosowali tego typu metody. Ale to moje prywatne (prawie 60’cio letniej osoby, dobrze pamiętającej dawne czasy) osoby.

Chciałbym wreszcie zaznaczyć :-), ale nadal niestety jestem zmuszony :-(

DuDuS