Policja pacyfikuje obywateli, zamordowali człowieka

Opublikowano: 15.04.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 733

W Głogowie odbył się w niedzielę protest przeciwko rządowym obostrzeniom z powodu pandemii, w tym przeciwko noszeniu maseczek ochronnych. Doszło do starć z policją, a także do brutalnej interwencji wobec jednej z młodych kobiet. Na fragmencie nagrania zamieszczonego w sieci widać jak policjant uderza kobietę pałką, łapie ją za szyję i przewraca na ziemię. “To jest Białoruś!” – grzmieli w sieci internauci i politycy opozycji. Późnym wieczorem policja poinformowała na „Twitterze”, że Komendant Główny Policji polecił, aby oficerowie Biura Kontroli KGP szczegółowo wyjaśnili podstawy, zasadność i okoliczności związane z tą interwencją. „Analizowane będą m.in. nagrania policyjne i dostępne w sieci” – podano.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 3,67 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o