Policja moralna. Muzułmanie w Szwecji

Opublikowano: 24.07.2017 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Policja moralna. Muzułmanie w Szwecji

Liczba wyświetleń: 518

Uwaga! Nie widać polskich napisów? Włącz je klikając w ikonę “CC” w playerze.

Decyzja o prowadzeniu niemuzułmańskiego stylu życia często jest karana izolacją społeczną, przemocą, a nawet śmiercią. Muzułmanie mogą poślubiać tylko i wyłącznie muzułmanów, co zapobiega wkraczaniu niemuzułmańskich tradycji i wartości do danej rodziny czy społeczności. Małżeństwa w obrębie własnej rodziny (mimo poważnego ryzyka występowania schorzeń fizycznych lub psychicznych), ubieranie się w charakterystyczny sposób (muzułmańskie chusty, nikaby i burki), spożywanie określonego jedzenia (halal), silna identyfikacja z ummą przeciwstawianą niemuzułmanom oraz brak przyzwolenia na prawdziwą przyjaźń z niemuzułmanami – to wszystko tworzy kulturę i tożsamość odsuwającą muzułmanów od niemuzułmanów. To powód, dla którego kultura islamska zdołała przetrwać w stanie niezmienionym przez ostatnie 1400 lat, mimo zapierającego dech w piersi kulturowego i naukowego rozwoju jaki się dokonał i nadal dokonuje poza nią – Nicolai Sennels.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.