Policja bije pałkami, rzuca kobietę na ziemię

Opublikowano: 08.11.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1834

Tysiące sceptyków COVID-19 z całych Niemiec zebrało się w Lipsku, aby zaprotestować przeciwko polityce szczepień, co zakończyło się bójkami i zatrzymaniami. Policja zachowywała się w wyjątkowo brutalny sposób…

Z uwagi na fakt, że liczba protestujących przekroczyła dozwoloną liczbę 1000 uczestników, ludzie chcący maszerować po centrum Lipska, zostali zatrzymani przez policję, która użyła gazu pieprzowego i pałek.

Policjanci zachowywali się w wyjątkowo brutalny sposób. Bili pałkami, szarpali agresywnie ludzi, nie szczędząc kobiet – jedną z nich rzucono na ziemię.

Kilka osób zostało rannych, w tym funkcjonariusze policji. Aresztowano 24 osoby.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Krisnow 08.11.2021 12:58

    Bandyci nie policja!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.