Pole magnetyczne skutecznie wyleczyło guza mózgu

Opublikowano: 26.07.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1478

W ciągu około miesiąca guz skurczył się o jedną trzecią, chociaż przed tą operacją radio i chemioterapia, a nawet terapia genowa nie przyniosły żadnej poprawy. Nowy zabieg polegał na ekspozycji na pole magnetyczne i był przeprowadzany w domu.

Urządzenie Oncomagnetic przyczepia się do głowy i generuje oscylujące pola magnetyczne. Śmierć komórek rakowych następuje z powodu zakłócenia transportu elektronów w łańcuchu oddechowym mitochondriów. Pacjent był leczony codziennie, maksymalny czas trwania leczenia wynosił sześć godzin dziennie. W ciągu około pięciu tygodni guz skurczył się o 31%.

Terapia była dobrze tolerowana i nie powodowała skutków ubocznych. Jest to również bardzo ważny wynik, biorąc pod uwagę terminalne stadium choroby. Niestety pacjent zginął w wypadku. Naukowcy ocenili wyniki terapii po sekcji zwłok.

„Wyniki te otwierają zupełnie nowe możliwości nieinwazyjnej i nietoksycznej terapii raka mózgu” – podkreślają autorzy badania. Planowane są dalsze badania kliniczne.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. robertr 26.07.2021 14:50

    Oczywiście działanie pola magnetycznego nie miało nic wspólnego z naruszeniem pracy mózgu i doprowadzeniem do wypadku ? Samochody spalinowe mają bardzo różne pola magnetyczne (chodzi oczywiście o zmienne pole magnetyczne). Kupując samochód jest to dla mnie czynnik zerojedynkowy. Bywają samochody w których pole przekracza 20 uT i są takie które mają poniżej 0,1 uT. Miernik piszczy już przy 0,4 uT uznając takie pole za szkodliwe. Proponuję zainwestować 100 PLN w prosty miernik. Ja przy polu 5 -6 uT jestem już dość zmęczony po niecałej godzinie jazdy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.