Polacy wpadają w pułapkę finansową

Opublikowano: 14.12.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1111

Analizujemy palące problemy Polski, zaczynając od skomplikowanej sytuacji na rynku mieszkaniowym, gdzie ceny mieszkań w miastach rosną dramatycznie. Omawiamy wpływ rządowych programów kredytowych na ceny nieruchomości i ich konsekwencje dla zwykłych obywateli. Następnie przechodzimy do kryzysu w produkcji leków i braku własnej produkcji, co stawia nas w niepewnej sytuacji względem globalnych napięć. Poruszamy również tematykę kontrowersji wokół platform sprzedażowych i nieetycznych praktyk w biznesie, kończąc na skandalach związanymi z polityką.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. flipper 15.12.2023 21:37

    “…być może cos się zmieni za Tuska…”
    na pewno nie przez najbliższe 1,5roku bo duduś będzie wszystko blokował, a potem … oby im entuzjazm nie opadł. oby!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.