Polacy masowo ubożeją

Opublikowano: 18.01.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1512

Nowe podatki, daniny, opłaty, ograniczenia handlowe, trudności biznesowe, inflacja, recesja i pogłębiający się socjalizm. To wszystko sprawia, że jako naród ubożejemy. Choć na kontach mamy więcej pieniędzy ich realna wartość jest mniejsza, niż przed laty. Spada poziom dobrobytu, maleje nasza siła nabywcza i kończą się oszczędności. Niektórzy mają tego już naprawdę dość. W kraju rodzi się bunt, który sięga od morza po Tatry. Dość mają już restauratorzy, właściciele kwater i stacji narciarskich, rolnicy, handlowcy, a niekiedy nawet zwykli ludzie, którzy chcieliby już odetchnąć, zjeść coś w mieście i pojeździć z dziećmi na sankach.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.