Polacy ciągną do wojska

Opublikowano: 02.03.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1778

W ostatnim tygodniu lutego deklarację wstąpienia do wojska złożyło 2200 chętnych. Wcześniej była to tygodniowo około jedna szósta tej liczby.

Jak informuje portal Pulshr.pl, w ostatnich dniach znacznie wzrosło zainteresowanie służbą w Wojsku Polskim. Tylko w tym tygodniu ponad 2200 osób złożyło deklaracje o wstąpieniu do Sił Zbrojnych RP. wcześniej było to ok. 400 osób na tydzień. Wzrasta także zainteresowanie służbą w Wojskach Obrony Terytorialnej. Poinformowało o tym we wtorek Ministerstwo Obrony Narodowej.

Na rosnącą liczbę zainteresowanych służbą szef MON zwrócił uwagę także inaugurując we wtorek rano cykliczną akcję „SpoKREWnieni Służbą”, w której biorą udział żołnierze, studenci i pracownicy Wojska Polskiego. Zadeklarował, że w razie potrzeby krew może zostać dostarczona na Ukrainę.

Źródło: NowyObywatel.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. kufel10 02.03.2022 16:15

  Zacytuję:
  “Skalpowanie, obcinanie kobietom piersi i posypywanie ran solą, przybijanie żywych dzieci do drzwi, wrzucanie ludzi żywcem do płonących budynków – to tylko cząstka tortur, jakie zadawali Polakom ukraińscy nacjonaliści. W ten sposób bestialsko wymordowali ok. 100 tys. naszych rodaków”
  I te … jak ich określić … potomkowie kałmuków? wyszczepy? dzieci neostrady w czerwonych rurkach? te te idą walczyć ramię w ramię ze swymi oprawcami?? 🙂
  Iloraz inteligencji na poziomie frankowego kredyciarza albo klienta bierdonki żłopiącego harnasia przy serialu tv.

 2. Wolfman 02.03.2022 22:24

  Kufel

  Ty lubisz rozpamiętywać to co było. Jeśli teraz po otrzymaniu od nas bezinteresownej pomocy, dalej będą przeciwko nam, to uwierz, że i reszta zachodu się na nich też wypnie. Świat obserwuje.
  Jeśli im teraz nie pomożesz to będą pamiętać dłużej aniżeli my te 100 000.

 3. Stanlley 03.03.2022 10:03

  Oooooo mięso armatnie gotowe bronić Lidla, Jeronimo Martins, Goldman Sash, BP, Auchan, Rossmann ….

  A może ktoś chce oddać życie za Żabkę pod blokiem albo moraweickiego?

 4. rici 03.03.2022 12:42

  Czy oni sa badani przed wstapieniem do wojska przez psychiatre?

 5. kufel10 04.03.2022 00:15

  @ Wolfman
  No dobra, masz sporo racji. Natomiast mnie cała ta operacja smierdzi “PLANEM B”, nie wystraszyli się grypy to ich w dwa ognie. Dlatego uważam że powinniśmy siedzieć cicho, nie udostępniać żadnej broni czy lotnisk i martwić się o drugiego Polaka. Natomiast wiemy, że to niewykonalne i tutaj mogę tylko wylewać swoje żale lub pisać pobożne życzenia. Jest tu Was powyżej sporo inteligentnych ludzi i warto Was poczytać. Zostańcie w zdrowiu w tym dziwnym czasie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.